FC INTERNACIONALE 1908

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Mon Apr 06, 2009 6:01 pm

Ketu do mblidhen tifozat e interit.

Ketu mund te flasim gjithcka rreths kuadres sone te zemres.

jemi 8 jave nga fundi i kampionatit dhe kemi 9 pike me shume se ndjeksi juventus.

forca INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Tue Apr 07, 2009 3:03 pm

ndeshjen e radhes inter e ka kunder palermos nje skuader shume simpatike ne serin A.

Shpresojm qe inter te vazhdoj serine e fitoreve dhe te shpallet kampion sa me shpejt qe te mos i len te vuajn tifozet
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Thu Apr 09, 2009 6:48 am

murinjo ben thirrje tifozerise zikalter qe te behen futbollisti i 12 ne fushe kunder palermos pasi tani me shume se kurre kan nevoj per tifoze.

Nje fitore ndaj palermos perfundimisht i jep kampionatin interit pasi edhe 8 jav kan ngelur dhe juventus nuk mund ti fitoj te gjitha ndeshjet e mbetura pasi ka shume surpriza italia.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Sat Apr 18, 2009 8:08 am

sot eshte ndeshja e javes se 32 midis juves dhe interit.

shpresoj ne nje rezultat pozitiv te interit.

forca INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Sat Apr 18, 2009 8:41 pm

inter barazon kunder juves dhe eshte pozitive per ne ne kete fund kampionati.

forca INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga ketrusha prej Mon Apr 20, 2009 1:34 am

oliinter shkruajti:inter barazon kunder juves dhe eshte pozitive per ne ne kete fund kampionati.

forca INTER
he mer se gati po fitonte juve Crying or Very sad
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Mon Apr 20, 2009 1:54 pm

mos u merzit pasi do ket shanse edhe per juven ne vitet qe vijn
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga ketrusha prej Mon Apr 20, 2009 3:25 pm

oliinter shkruajti:mos u merzit pasi do ket shanse edhe per juven ne vitet qe vijn

Shocked :s: :v-: lol!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Mon May 04, 2009 6:35 am

Inter 4 jave para perfundimit te kampionatit italian ndodhet ne vendin e pare me 7 pike larg ndjekeses me te afert Milanit i cili me then te drejten eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe po dhuron spektakel.

SHpresoj qe inter te mos zhgenjej perseri si ne fushen e napolit por te fitoj dhe te mbyll kampionatin njeher e mire.

FORCA INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga interixxi prej Tue Jun 09, 2009 10:06 pm

MESAHZI EDITUAR NGA STAFI DREJTUES!

NUK LEJOHEN REKLAMAT E FAQEVE TE TJERA NE CDO FORUM POR VETEM TEK FORUMI I CAKTUAR PER PUBLIKIMIN E FAQEVE SHQIPTARE!
------------------------------
avatar
interixxi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 18/11/1958
Mosha Mosha : 60
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 09/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga oliinter prej Thu Jul 09, 2009 8:18 pm

inter fitoi kampionatin dhe barazoi milanin me 17 tituj kampion
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FC INTERNACIONALE 1908

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi