shtetet dhe skuadrat e tyre fituese ne champions league

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

shtetet dhe skuadrat e tyre fituese ne champions league

Mesazh nga oliinter prej Thu Apr 09, 2009 6:57 pm

shtetet kupa skuadrat fituese
Italia 11 Milan 7, juventus 2, Inter 2
Spanja 11 Real MAdrid 9. Barcelona 2
Angia 11 Liverpul 5, Mancester United 3, Notingam forest 2, Aston vila 1
Gjermania 6 Bajern i Mynihut 4, Borussia dortmund 1, Hamburg 1
Holanda 6 Ajax i Amsterdamit 4, PSV 1, Feinord 1
Portugalia 4 Porto 2, Benfica 2
Franca 1 Marseja 1
Skocia 1 Celtic 1
romania 1 Steau bukarest 1
Serbia 1 Red star belgrade 1.
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi