Mir Se ju GJETA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mir Se ju GJETA

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 2:04 am

Pershendetje,,,ne rradh te par komplimente per proceduren e rregjistrimit,, Exclamation

un jam Shitsi,,,ky esht emri qe mua me pershtatet me shum dhe me prezanton ashtu si un jam ne te vertet,,,un kam lindur me 1 shkurt te vitit 1983 ne B Curri,,shkollen fillore e kam kryer me shum sukses,,edhe 8vjecaren,,,kurse ne gjimnaz me perjashtuan,,,shkaqet ishin shum No nejse,,si perfundim u detyruva te emigroj me vllaun tim ne gjermani,,,dhe tani jetoj ne gjermani shum i pa lumtur,,,dhe me nje dashuri te madhe per :F: ,,,


shkurtimisht,,,besoj se per me gjat do njihemi ne temat e tjera Laughing Wink Basketball
------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga Shitsi nė Fri Jun 12, 2009 2:50 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : korrektur)
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga toniweb prej Fri Jun 12, 2009 8:02 am

Mire se erdhe midis nesh Shitsi!

Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme midis nesh :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 2:46 pm

toniweb shkruajti:Mire se erdhe midis nesh Shitsi!

Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme midis nesh :F:

Faleminderit shum per mikpritjen,,,
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 17, 2009 10:59 am

me vjen keq qe ndjehesh i palumtur per arsyet e tua personale por keshtu eshte kur je larg vendit te lindjes..
gjithsesi emri i vertete?apo sekret Very Happy

nejse te uroj mire se erdhe dhe kalofsh bukur nen shoqerine tone
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga Shitsi prej Wed Jun 17, 2009 10:59 pm

ketrusha shkruajti:me vjen keq qe ndjehesh i palumtur per arsyet e tua personale por keshtu eshte kur je larg vendit te lindjes..
gjithsesi emri i vertete?apo sekret Very Happy

nejse te uroj mire se erdhe dhe kalofsh bukur nen shoqerine tone

emri i pershtatet profesjonit,,,kurse ai i verteti esht Albert!!!

se kam sekret,,

perfundimisht shum faleminderit per shoqerimin qe me beni ktu ne forum. ::zt::
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga ketrusha prej Thu Jun 18, 2009 1:52 am

edhe nje here mire se erdhe albert
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga Shitsi prej Mon Jun 22, 2009 8:33 pm

dhe nje her mir se te gjeta!!!!!! ( ?

Ketrushe :v-:
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 24, 2009 6:03 pm

Shitsi shkruajti: :v-:

Very Happy Very Happy Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mir Se ju GJETA

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi