Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Mesazh nga aspX prej Fri Jun 12, 2009 11:18 pm

pershendetje vellezer dhe mOtra shqiptar ..
un jOm Shqipėrimi jOm nga kOsova ma saktsisht DreniCa.. mOsha 17 vjeq..

shpresOj te kalOjm sa ma mir..illyrian Cartel ..
------------------------------
avatar
aspX
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 29/08/1991
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : DreniCė e kuQe..
Hobet Hobet : rap lyrics
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit http://www.eagle-forum.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Mesazh nga Shitsi prej Sat Jun 13, 2009 1:35 am

mir se erdhe ne forumin Shqip o Shqiperim,,, te uroj tja kalosh sa me mir ktu ne mesin ton.
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Mesazh nga toniweb prej Sat Jun 13, 2009 8:40 am

mire se erdhe midis nesh llyrian :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 17, 2009 10:54 am

mire se erdhe dhe qendrim te gjate
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje .. a ka bujrum .. ?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi