Erdha edhe une

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Erdha edhe une

Mesazh nga zemre_gones prej Thu Jul 30, 2009 9:41 pm

Pershendetje
Jam Gona jam 21 vjeqe jam studente e vitit te 3
e pash rastesisht ket forum dhe vendosa te hyj Shpresoj qe do jem e mirepritur
dhe do ja kaloj sa me mire me ju Smile
------------------------------
avatar
zemre_gones
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Scorpio Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 16/11/1987
Mosha Mosha : 31
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha edhe une

Mesazh nga toniweb prej Sat Aug 01, 2009 6:15 pm

Mire se erdhe midis nesh Gona!

shpresoj te kalosh nje kohe sa me te kendshme midis nesh ::zt::
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha edhe une

Mesazh nga ketrusha prej Sun Sep 27, 2009 5:51 pm

mire se ke ardh gona..qendrim sa me te gjate dhe te bukur!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha edhe une

Mesazh nga Visi prej Wed Dec 02, 2009 8:13 pm

Mir se erdhe Gona shpresoj te kalosh mir midis nesh...?
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Erdha edhe une

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi