Mirė se ju gjejė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mirė se ju gjejė

Mesazh nga Hot Ice prej Tue Aug 25, 2009 11:53 pm

Mirė se ju gjeta te gjithve! Une jam nje anetarė i ri tash dhe shpresoj se do te kalojm mir bashk ne ket forum !
------------------------------
avatar
Hot Ice
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 7
Ditelindja Ditelindja : 10/08/1989
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 23
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 25/08/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se ju gjejė

Mesazh nga toniweb prej Wed Aug 26, 2009 7:53 am

Mire se erdhe midis nesh Hot Ice!

Kalofsh sa me mire midis nesh :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se ju gjejė

Mesazh nga ketrusha prej Mon Sep 14, 2009 1:19 am

mire se ke ardhe hot ice dhe kalofsh bukur
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se ju gjejė

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi