Mire se ju gjeta

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 1:48 pm

Mire se ju gjeta te nderuar antare dhe moderatore te ketij forumi kaq interesant.
Shpresoj qe te kalojme sa me mire ne shoqerine e njeri-tjetrit.

Per kete forum kaq interesant me ka folur nje nga moderatoret e ketij forumi dhe per kete e falenderoj qe me sugjeroi antaresimin ne kete forum.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sat Oct 03, 2009 1:54 pm

milan forever shkruajti:Mire se ju gjeta te nderuar antare dhe moderatore te ketij forumi kaq interesant.
Shpresoj qe te kalojme sa me mire ne shoqerine e njeri-tjetrit.

Per kete forum kaq interesant me ka folur nje nga moderatoret e ketij forumi dhe per kete e falenderoj qe me sugjeroi antaresimin ne kete forum.

kur te fola un re se ti the e kam gjet vet me nuhatje :F: :F: :F: Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 1:58 pm

ketrusha shkruajti:
milan forever shkruajti:Mire se ju gjeta te nderuar antare dhe moderatore te ketij forumi kaq interesant.
Shpresoj qe te kalojme sa me mire ne shoqerine e njeri-tjetrit.

Per kete forum kaq interesant me ka folur nje nga moderatoret e ketij forumi dhe per kete e falenderoj qe me sugjeroi antaresimin ne kete forum.

kur te fola un re se ti the e kam gjet vet me nuhatje :F: :F: :F: Razz


Flm per mikepritjen ketrushe dhe me vjen mire qe ka njerez kaq modest vendi yne.
Shpresoj qe dhe antaret dhe moderatoret e tjere te forumit te jene kaq aktiv sic je dhe ti.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sat Oct 03, 2009 1:59 pm

milan forever shkruajti:
Flm per mikepritjen ketrushe dhe me vjen mire qe ka njerez kaq modest vendi yne.
Shpresoj qe dhe antaret dhe moderatoret e tjere te forumit te jene kaq aktiv sic je dhe ti.

mos fol ma shume se u permallova lol! :q-:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 2:08 pm

Epo e verteta duhet thene moj ketrushe.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sat Oct 03, 2009 2:11 pm

milan forever shkruajti:Epo e verteta duhet thene moj ketrushe.

flm milan dhe mire se erdhe ne mes nesh.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 2:21 pm

ketrusha shkruajti:
milan forever shkruajti:Epo e verteta duhet thene moj ketrushe.

flm milan dhe mire se erdhe ne mes nesh.

mire se erdha dhe mire se te gjeta ketrushe.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga toniweb prej Sat Oct 03, 2009 4:29 pm

Mire se erdhe midis nesh milan forever! ::zt::
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme ne forum!

PS:EMRI QE PASKE VENE ME PELQEN ::df::
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 4:54 pm

toniweb shkruajti:Mire se erdhe midis nesh milan forever! ::zt::
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme ne forum!

PS:EMRI QE PASKE VENE ME PELQEN ::df::


Flm toni per mikepritjen. Me vjen mire qe te pelqen emri qe kam vene pasi duhet qe antaret e ketij forumi ti kthejme ne rrugen e drejte te tifozllekut, qe do te thote se te gjithe duhen bere milaniste, duke filluar qe nga ketrushja.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga toniweb prej Sat Oct 03, 2009 7:22 pm

UNE KAM PROVUAR POR ESHTE VESHTIRE ME KETRUSHEN SE ME DUKET QE E KA NDAR MENDJEN Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 9:33 pm

Edhe une e di qe me ketrushen do jete pak e veshtire ta bindim por punet e mira behen avash avash thote nje shprehje.

Por ketrushja e ka gjakun e kuq, keshtu qe eshte gjysem milaniste. Neve duhet ta bindim per gjysmen tjeter.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sat Oct 03, 2009 11:19 pm

hahahha sa gjynaf me vjen per ty se une gjakun ne rradhe te pare e kam te zi dhe vete jam e bardhe si skuadra jeme e zemres...edhe ajo kuq e zite ka me i marr lumi po prit edhe pak..

Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:25 am

milanin e ka marre lumi shume here por gjithmone ja ka dale te rikthehet ne maje. prandaj e njejta gje do ndodhe dhe kete here dhe une si njeri zemermire qe jam po te bej thirrje te bashkohesh me fituesit. me milanin fitojne te gjithe.

E pse te rrish me nje ekip humbesish si juvja, qe champions leaguen e fundit e ka fituar ne epoken e bronxit dhe kampionatet e fundit ja hoqen se i kishte fituar padrejtesisht?
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:31 am

mos fol ma se te griva Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:36 am

ketrusha shkruajti:mos fol ma se te griva Razz

Une e di qe e verteta te djeg moj ketrushe, megjithate hajde me gri por mos harro te marresh sharren me vete qe mos lodhesh shume me duart.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:48 am

kam dhembet me mire se sharra :-c:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:55 am

ketrusha shkruajti:kam dhembet me mire se sharra :-c:

mos shiko kaq shume filma horror moj ketrushe.
a ka ndonje gje qe mund te bejme qe mos ti provojme ato dhembet e tu?
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:56 am

milan forever shkruajti:
ketrusha shkruajti:kam dhembet me mire se sharra :-c:

mos shiko kaq shume filma horror moj ketrushe.
a ka ndonje gje qe mund te bejme qe mos ti provojme ato dhembet e tu?

po vendose nje foto
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 1:01 amdeshira jote eshte urdher.
shpresoj te te pelqeje kjo fotoja.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 1:06 am

jo reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy

nje foto te avatari jot
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 1:08 am

ketrusha shkruajti:jo reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy

nje foto te avatari jot


epo keshtu fol, se akoma me dalin para syve dhembet e tu qe me kercenojne trupin.
nuk e di nese do me zere me gjumi sonte.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 1:23 am

tani do kesh fjetur mbi tastjere
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 1:28 am

ketrusha shkruajti:tani do kesh fjetur mbi tastjere


hahahhaha. e cuditshme, por butonat e tastieres me ngjajne me dhembet e tu, keshtu qe po mbaj driten e dhomes ndezur qe te me dale gjumi. :F: :F:
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 1:43 am

mos bej keshtu se ste bej gje jo Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 10:36 am

ketrusha shkruajti:mos bej keshtu se ste bej gje jo Razz


E di ketrushe qe nuk do me besh gje se ti je shpirt njeriu dhe mbi te gjitha ti e di qe une kam te drejte qe dua te te kthej ne tifoze te milanit.
Ti thelle ne zemer je me milanin por nuk do ta pranosh se je kokeforte.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi