pershendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Sat Jan 30, 2010 7:05 pm

Dikush dhe Askush, Gjithcka dhe Asgje, e Cmendur dhe e Dashur, Furtun dhe Qetsi,
E PAMUNDUR POR GJITHCKA E MUNDUR ...
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga ketrusha prej Sat Jan 30, 2010 7:08 pm

HELENA shkruajti:Dikush dhe Askush, Gjithcka dhe Asgje, e Cmendur dhe e Dashur, Furtun dhe Qetsi,
E PAMUNDUR POR GJITHCKA E MUNDUR ...


mire se erdhe helena...pak me shume rreth vetes tende te tregoje sdo ishte keq ...kalo bukur mes nesh
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Sat Jan 30, 2010 7:33 pm

FLM KETRUSHE , STUDJOJ JURIDIK DHE PAK A SHUME JAM AJO QE KAM THENE ME LART ...
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga ketrusha prej Sat Jan 30, 2010 7:34 pm

HELENA shkruajti:FLM KETRUSHE , STUDJOJ JURIDIK DHE PAK A SHUME JAM AJO QE KAM THENE ME LART ...

sa bukur..te uroj fat ne ate lende qe ke zgjedh
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Sat Jan 30, 2010 7:38 pm

FLM GJITHASHTU EDHE TI Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
PER INTERESAT E VEHVETES EDHE DJALLI MUND TA CITOJ BIBLEN (SHEKSPIR)
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga Visi prej Sat Jan 30, 2010 10:26 pm

Prsh... Helena shpresoj te kalosh mir midis nesh ?
------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga toniweb prej Sun Jan 31, 2010 4:55 pm

Mire se erdhe helena!
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendeshme midis nesh ::zt::

TE FALENDEROJ PER POPSTIMET QE KE BERE TEK SEKSIONI I JURISPRUDENCES Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Sun Jan 31, 2010 7:57 pm

Faleminderit per urimin, uroj qe dhe ju mos te merziteni me mua.
sa permbledhje kam do i hedh te gjitha por pas sezonit se tashi jam me sezon provimesh..
Do doja tju pyesja dicka nese mundem gjithmon ku mund te gjej nje permbledhje te se drejtes nderkombetare private te te gjith librit meqe e kam dhe provimin e pare ,, me ndihmoni dot ju lutem?? Faleminderit edhe njeher..
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga toniweb prej Mon Feb 01, 2010 2:16 pm

hmmm,problemi eshte qe une studjoj ne itali dhe nuk kam permbledhje te drejtes nderkombetare private pasi une e kam dhene por ne italisht! Rolling Eyes
ciao...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Thu Feb 04, 2010 3:29 pm

MIRDITA .TONI MEQE UNE SDI ME DERGU MESAZHE PRIVATE NGA FORUMI , PER ATE BISEDEN QE BEHEJ FJAL NE MESAZH NDOSHATA MUND TE FLASIM NGA FUNDI MUAJIT SEPSE UNE JAM DHE NE PUNE AKTUALISHT EDHE ME SEZON EDHE SKAM KOHE SHUME , POR GJITHSESI NESE DO ME DERGOJE VEPRIMET QE DUHET TE KRYEJ PER TA MESUAR OK PSE JO MOS TA PRANOJ OFERTEN TENDE, SUKSESE NE SHKOLL Smile
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Thu Feb 04, 2010 3:31 pm

VISI FALEMINDERIT GJITHASHTU UROJ QE TJA KALOJM BUKUR TE GJITHE BASHK ..


PER INTERESA E VEHVETES EDHE DJALLI E CITON BIBLEN...
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga toniweb prej Thu Feb 04, 2010 5:48 pm

HELENA shkruajti:MIRDITA .TONI MEQE UNE SDI ME DERGU MESAZHE PRIVATE NGA FORUMI , PER ATE BISEDEN QE BEHEJ FJAL NE MESAZH NDOSHATA MUND TE FLASIM NGA FUNDI MUAJIT SEPSE UNE JAM DHE NE PUNE AKTUALISHT EDHE ME SEZON EDHE SKAM KOHE SHUME , POR GJITHSESI NESE DO ME DERGOJE VEPRIMET QE DUHET TE KRYEJ PER TA MESUAR OK PSE JO MOS TA PRANOJ OFERTEN TENDE, SUKSESE NE SHKOLL Smile
ok,per te lexuar mesazhet private mjafton te klikosh tek menuja poshte logos se faqes ku shkruan" Nuk keni mesazh tė ri" dhe me pas postimi i nje mesazhi fuknsionon pak a shume sic eshte postimi ne forum!

ciao...
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga HELENA prej Thu Feb 04, 2010 6:18 pm

thx......Smile
[u]
------------------------------
avatar
HELENA
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi