milanisti1 daku

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

milanisti1 daku

Mesazh nga slimshady prej Fri May 30, 2008 10:32 pm

c'kemi te gjitheve.jam milanisti ose ndryshe eno ose me sakte henri.jam student ne itali.si gjithe studentat shiptare ne itali bej pershendetjen time ku pershendes te gjithe ata qe me duan dhe si dua edhe ate qe sme duan dhe i dua.se keshtu funksionon.kalofshi mire.nje pershendetje speciale per toniweb se eshte njesh.eshte i papare.rrespekte toni.nga asiago
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga toniweb prej Sat May 31, 2008 9:36 am

Mire se erdhe Henri!
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendeshme midis nesh!
Dhe :-flm: per pershendetjen Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga ilire prej Mon Jun 02, 2008 11:22 am

hej o njerz si jeni tung nga ilirja :F: prej KS qytetit ma te bukur Prizrenit
------------------------------
avatar
ilire
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 13/10/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga ilire prej Mon Jun 02, 2008 11:23 am

nuk po e di saktsisht si me kontaktu nese mundet mem ndihmu kush jam anetare e re ne forum thnx gjithsesi kiss pace foor krejt
------------------------------
avatar
ilire
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 13/10/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga mozaa prej Wed Jun 04, 2008 6:03 pm

Mire se erdhe ILIRE!Per cdo gje mund te pyesesh nuk dij se si mendon te kontaktosh nese don te kyqesh ne pergjigjeje dhe komente mund te shkruash je e regjistruar dhe lirisht mund te pergjigjesh ne gjerat qe kerkojn pergjigjeje ose mund te japesh komente ne shum rubrika qe jan te hapura ne forum.Mund te kyqesh edhe ne Chat-in e forumit!Kalofsh mire!mozza
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga etta'$$ prej Thu Feb 26, 2009 4:04 pm

pershndetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nga une etta'$$ per ata qe jan te ri ne forum por edhe per ata qe kan qen edhe me heret ne forum kaloni mir gjith ndersa ju qe jeni te ri shpresoj qe te kaloni mir ne shoqeri me mua ketu ne forum
------------------------------

etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 25
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga ketrusha prej Sat Feb 28, 2009 5:03 pm

mire se erdhe henri..kalofsh sa me bukur ne mesin tone..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: milanisti1 daku

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi