Pėrshendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pėrshendetje

Mesazh nga baddd_girl prej Wed Apr 07, 2010 8:21 pm

Pėrshendtje dhe mire se ju gjeje te gjithve Smile
Se pari dua te ju pershendes te gjithve dhe pune te mbare me forum Smile
Ja po bej nje pershkrim te vogel:
quhem Valbona ,jam nga Mali i zi dhe jam 17 vjece.
Shpresoj qe do kaloj bukur ne mesin tuaj Smile :KIS:
------------------------------
avatar
baddd_girl
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Pisces Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : Albania
Hobet Hobet : Leximi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 07/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshendetje

Mesazh nga toniweb prej Thu Apr 08, 2010 9:05 am

Mire se erdhe midis nesh Valbona!
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme midis nesh :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshendetje

Mesazh nga ketrusha prej Sun Apr 25, 2010 12:33 pm

mire se erdhe valbona..ke me ja kalu shume bukur ketu Smile

хелло хелло
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshendetje

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi