pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Mesazh nga artan1974alb prej Fri Jun 06, 2008 11:43 pm

quhem artan...ndodhem me pune ne norvegji..jam 34 vjec.. ngaqe jemi te shperndare neper europe ju flm..juve qe te pakten nepermjet jush ndihemi me prane njeri-tjetrit..ju pershendes te gjitheve...tung.. :F:
------------------------------
avatar
artan1974alb
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 10/04/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : oslo norway
Hobet Hobet : miqesia,dashuria dhe argetimi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/06/2008

Shiko profilin e anėtarit http://picasaweb.google.com/artan1974alb/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Mesazh nga mozaa prej Sat Jun 07, 2008 6:00 am

Mire se erdhe i nderuar!Kalofsh qaste te kendshme me ne! :F:
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Mesazh nga toniweb prej Sat Jun 07, 2008 9:38 am

Mire se na erdhe Artan!
Te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendeshme midis nesh :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Mesazh nga slimshady prej Sat Jun 07, 2008 1:30 pm

mire se erdhe artan dhe te themi ate qe eshte kete mundesi per te folur me njeri tjetrin ketu duke u gjetur sa me afer shqiptareve na e ka dhene toniweb administratori i ketij forumi qe e falenderoj shume.
------------------------------
avatar
slimshady
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 97
Ditelindja Ditelindja : 01/06/1989
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : belgjike
Hobet Hobet : MUZIKA
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje i gjithe stafi forumishqip.net..

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi