I hope I am welcomed :D .

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

I hope I am welcomed :D .

Mesazh nga Emiljo.pnl prej Sat Oct 16, 2010 9:47 pm

Pershendetje te gjitheve .

Une jam Emiljo , nxenes te Petro Nini Luarasi , klase e 11 . Nuk punoj per momentin Razz . Kam hyre ne kete forum per te qene nje pjese aktive dhe gjithashtu per te ndare eksperienca ose ndihme me persona ne tjere ne net .
------------------------------
avatar
Emiljo.pnl
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 05/08/1994
Mosha Mosha : 24
Vendodhja Vendodhja : Tirana
Hobet Hobet : Gym , Net , Movies ..
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 16/10/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I hope I am welcomed :D .

Mesazh nga toniweb prej Sun Oct 17, 2010 7:02 am

Mire se erdhe midis nesh Emiljo!
te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme ne forum Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi