Tung nga hardboss

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tung nga hardboss

Mesazh nga hardboss prej Wed Jun 11, 2008 1:54 pm

ju pershendes shqiptar.. dhe mirese ju gjeta Wink
une jam hardboss
vizitoj shum forume ne dit.. dhe kam deshir me kalu mir.. forumin e juj e gjeta nga forumi im nje antar e kishte prezentu aty " reklamu "
ju pershendes kaloni mrekullushem..

kaloni mire ! :F:

MESAZHI JUAJ ESHTE EDITUAR NGA STAFI DREJTUES!
------------------------------
avatar
hardboss
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 05/04/1987
Mosha Mosha : 31
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tung nga hardboss

Mesazh nga toniweb prej Thu Jun 12, 2008 9:42 am

HardBoss mire se erdhe vella!
Ky eshte forum per te prezantuar veten dhe jo per te bere rreklame faqeve kshu qe nqs ke per te prezantuar faqen ose dicka rreth Webmasterat Shqiptare te lutem te shkosh tek forumi i Informatika!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tung nga hardboss

Mesazh nga etleva prej Sat Jul 12, 2008 12:00 pm

pershendetje nga durresi
------------------------------
avatar
etleva
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 21/06/1977
Mosha Mosha : 41
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tung nga hardboss

Mesazh nga mozaa prej Sun Jul 13, 2008 11:10 am

Mire se erdhet Kalofshim qaste te mira se bashku! :F:
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tung nga hardboss

Mesazh nga toniweb prej Mon Jul 14, 2008 12:17 pm

Mire se na erdhe Etleva! Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tung nga hardboss

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi