pershendetje te gjithve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje te gjithve

Mesazh nga lendi prej Thu Dec 09, 2010 8:49 am

I pershendes te gjith anetaret e keti forumi,jam nga kosova dhe me vendbanim ne Prizren ,mosha 38 vjeq.
------------------------------
avatar
lendi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 25/09/1967
Mosha Mosha : 51
Vendodhja Vendodhja : lipjan
Hobet Hobet : kosovo
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 09/12/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi