Skrapar, shpėrthim nė fabrikėn e demontimit, njė i vdekur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Skrapar, shpėrthim nė fabrikėn e demontimit, njė i vdekur

Mesazh nga toniweb prej Thu Apr 28, 2011 12:25 pm

Shpėrthim nė njė repart tė demontimit tė municioneve nė Skrapar, me pasojė vdekjen e njė personi dhe plagosjen e tre tė tjerėve.
Sipas informacioneve tė fundit nga shpėrthimi gjeti vdekjen Agim Mekollari, ndėrsa emrat e tė lėnduarve ende nuk janė bėrė tė ditur. Mesohet se te plagosurit jane sjelle me urgjence me helikopter ne Spitalin Ushtarak ne kryeqytet.

Viktima dhe tė lėnduarit ishin punonjės tė demontimit tė predhave nė repartin e Bigasit.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi