si ju kam o njisha forumi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

si ju kam o njisha forumi

Mesazh nga anarki-94 prej Mon Aug 15, 2011 10:19 pm

ckemi un jam reni jam 17 vj dhe shpresoj me u knaq ktu ne ket forum
------------------------------
avatar
anarki-94
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 16/09/1994
Mosha Mosha : 24
Vendodhja Vendodhja : gr city dihet ajo
Hobet Hobet : peshkimi i gocabe ahhahhhahha
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/08/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si ju kam o njisha forumi

Mesazh nga toniweb prej Wed Dec 07, 2011 2:30 pm

Mire se erdhe Reno :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi