Mirse u gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mirse u gjeta

Mesazh nga burrelsi prej Sun Jun 29, 2008 1:46 pm

Pershendetje te gjithve.Quhem ledio dhe jam nga burreli.Per momentin jam student ne Itali.Komplimente per forumin,shpresoj tja kalojm mire.Respekte te gjithve
------------------------------
avatar
burrelsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : to,italy
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 29/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga toniweb prej Sun Jun 29, 2008 3:35 pm

Pershendetje Ledio mire se na erdhe midis nesh Very Happy
Te paskam patrijot sepse edhe une jam nga Burreli :F:
Te uroj te kloash nje kohe sa me te kendeshme Cool
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga burrelsi prej Wed Jul 02, 2008 4:51 pm

E di se jemi patriote,prandaj dhe jam rregjistru ktu.klm
------------------------------
avatar
burrelsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : to,italy
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 29/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga toniweb prej Thu Jul 03, 2008 9:40 am

E di se te njofta edhe une menjehere nga fotoja!Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga Piktor prej Thu Jul 03, 2008 7:21 pm

Mire se erdhe Ledio kalofsh mire me ne ketu ne forum dhe studime te mbara.
Ps: pak a shume dhe une kam ca rrenje ne burrel.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga burrelsi prej Fri Jul 04, 2008 11:43 pm

flm perandori,shpresoj tja kalojm mire ...respekte
------------------------------
avatar
burrelsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : to,italy
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 29/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga mozaa prej Wed Jul 09, 2008 10:48 am

Mire se erdhe i nderuar!S'kam asgje te perbashket me Burrelin po kam te perbashket KOMBIN!Edhe une jam shqiptare nga Kosova :F:
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 40
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga burrelsi prej Sun Aug 24, 2008 6:25 pm

flm per mirpritjen mozaa,po te pergjigjem ca me vonese po sa jam kthy nga pushimet,eshte e vertet ajo qe thoni,pak rendesi ka nga jemi,E RENDESISHME QE JEMI SHQIPTAR ! klm ,respekte
------------------------------
avatar
burrelsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Cancer Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 26/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : to,italy
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 29/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirse u gjeta

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi