Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga Piktor prej Tue Mar 31, 2009 7:45 pm

Gabim fatal i mbrojtjes sone qe ishte rreshtuar keq. Ne pergjithesi loja qe pozitive per kuqezijte vetem se i mungonte nje gol qe te perjetoje me emocione lojen e ekipit kombetar . Hungarezet luajten me frike dhe paten edhe fat qe fituan sepse fati me ta do te kishte qene edhe nje barazim.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga oliinter prej Thu Apr 09, 2009 6:52 am

une jam tifoz me Interin.

Ne itali po hecim mire keto vitet e fundit por ne champions jemi akoma ne gjendje te mjerueshme.

shpresoj qe te rritemi edhe aty si skuader per te qene ne eliten e futbollit boteror
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Apr 11, 2009 1:39 am

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga oliinter prej Sat Apr 11, 2009 10:45 pm

kolege qenkemi kundershtar ne futboll me duket.

javen qe vjen ndeshet juventus inter dhe shpresoj qe te ket spektakel
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Apr 11, 2009 10:51 pm

oliinter shkruajti:kolege qenkemi kundershtar ne futboll me duket.

javen qe vjen ndeshet juventus inter dhe shpresoj qe te ket spektakel

normal..as qe behet fjale me fitu interi..me vjen keq per ty Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga oliinter prej Sun Apr 12, 2009 8:52 am

ketrusha shkruajti:
oliinter shkruajti:kolege qenkemi kundershtar ne futboll me duket.

javen qe vjen ndeshet juventus inter dhe shpresoj qe te ket spektakel

normal..as qe behet fjale me fitu interi..me vjen keq per ty Very Happy
mos u zhgenje kur te fitoj interi dhe te mbyllet kampionati....

mgjth ta ofroj une nje kafe ne rast humbjeje te juves Cool
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Apr 12, 2009 12:22 pm

eh ishalla fitojme
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sat Oct 03, 2009 3:51 pm

Une per vete bej tifo per Milanin, por gjithashtu bej "tifo" per ekipin e ketrushes juventusin sa here qe luan ne europe me shpresen qe te eliminohet sa me pare.
per interin nuk ka nevoje te flas se ky ekip ka qe ne kohen e piramidave te egjiptit qe nuk e fiton me champions league.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Oct 03, 2009 11:14 pm

milan forever shkruajti:Une per vete bej tifo per Milanin, por gjithashtu bej "tifo" per ekipin e ketrushes juventusin sa here qe luan ne europe me shpresen qe te eliminohet sa me pare.
per interin nuk ka nevoje te flas se ky ekip ka qe ne kohen e piramidave te egjiptit qe nuk e fiton me champions league.

u ti vdeksh ma mire me gjithe skuadren tende :q-: :q-: :q-:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:30 am

ketrusha shkruajti:
milan forever shkruajti:Une per vete bej tifo per Milanin, por gjithashtu bej "tifo" per ekipin e ketrushes juventusin sa here qe luan ne europe me shpresen qe te eliminohet sa me pare.
per interin nuk ka nevoje te flas se ky ekip ka qe ne kohen e piramidave te egjiptit qe nuk e fiton me champions league.

u ti vdeksh ma mire me gjithe skuadren tende :q-: :q-: :q-:

ne te milanit nuk vdesim kurre moj ketrushe, pasi ne dime te ringjallemi dhe te rikthehemi ne maje.
kurse juventusi ka marre fund se dhe kampionatet e fundit qe fitoi ja hoqen se i kishte fituar padrejtesisht.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:37 am

milan forever shkruajti:
ketrusha shkruajti:
milan forever shkruajti:Une per vete bej tifo per Milanin, por gjithashtu bej "tifo" per ekipin e ketrushes juventusin sa here qe luan ne europe me shpresen qe te eliminohet sa me pare.
per interin nuk ka nevoje te flas se ky ekip ka qe ne kohen e piramidave te egjiptit qe nuk e fiton me champions league.

u ti vdeksh ma mire me gjithe skuadren tende :q-: :q-: :q-:

ne te milanit nuk vdesim kurre moj ketrushe, pasi ne dime te ringjallemi dhe te rikthehemi ne maje.
kurse juventusi ka marre fund se dhe kampionatet e fundit qe fitoi ja hoqen se i kishte fituar padrejtesisht.

mos ma luj juven se ke prek fitilin e dinamitit :q-: :gj-:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:40 am

une nuk po e luj juven se juvja ka kohe qe ka marre fund, por ky fitili i dinamitit ku eshte qe nuk e shoh une??
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:41 am

milan forever shkruajti:une nuk po e luj juven se juvja ka kohe qe ka marre fund, por ky fitili i dinamitit ku eshte qe nuk e shoh une??

po ta sjell me poste hahhaha
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:45 am

ketrusha shkruajti:
milan forever shkruajti:une nuk po e luj juven se juvja ka kohe qe ka marre fund, por ky fitili i dinamitit ku eshte qe nuk e shoh une??

po ta sjell me poste hahhaha


vertet do ma dergoje me poste, vetem per te shpetuar nderin e nje ekipi te kalbur si juventusi?
me mire nuk po ngaterrohem me ty per ceshtje futbollistiko-tekniko se ti te dergon ke te shumtit pastaj.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:46 am

mire qe e kuptove pa perfundu tek ato dhe ti Razz Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 12:50 am

ketrusha shkruajti:mire qe e kuptove pa perfundu tek ato dhe ti Razz Very Happy

epo ja qe jam i zgjuar une dhe i kap gjerat shpejt.

meqe ra fjala, antaret e tjere te forumit nuk postojne me mbasi kane marre secili nga nje pako postale te derguar prej teje??
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Oct 04, 2009 12:52 am

milan forever shkruajti:
ketrusha shkruajti:mire qe e kuptove pa perfundu tek ato dhe ti Razz Very Happy

epo ja qe jam i zgjuar une dhe i kap gjerat shpejt.

meqe ra fjala, antaret e tjere te forumit nuk postojne me mbasi kane marre secili nga nje pako postale te derguar prej teje??

shshshshhshs te marrt anakonda me vete se doja me mbajt sekret Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga milan forever prej Sun Oct 04, 2009 1:04 am

kush dreqin eshte ky anakonda njehere? jo per gje por nuk e njof.

edhe ti don te mbash sekrete kur flet me mua, po une e di dhe cfare mund te jesh duke menduar ti tani.
------------------------------
avatar
milan forever
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 26
Ditelindja Ditelindja : 05/05/1985
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 3
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 31
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 03/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga Airbourne prej Wed Dec 23, 2009 4:53 pm

Vetem JUVENTUS.
Te tjeret jane kot Wink
------------------------------
avatar
Airbourne
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 01/11/1967
Mosha Mosha : 51
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 7
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 21/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga Visi prej Wed Jan 06, 2010 7:42 pm

Forzaaaaa Juveeeeeeeeeeeee

------------------------------
avatar
Visi
Moderator
Moderator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009

Shiko profilin e anėtarit http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Feb 07, 2010 8:53 pm

visi shkruajti:Forzaaaaa Juveeeeeeeeeeeee


edhe ti me juven lal :F: :F: sa bukur
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga toniweb prej Sun Feb 07, 2010 9:20 pm

bukur i thoncin edhe per pak e dhe do bine ne kategorine e dyte Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga ketrusha prej Sun Feb 07, 2010 9:36 pm

toniweb shkruajti:bukur i thoncin edhe per pak e dhe do bine ne kategorine e dyte Very Happy

::d:: ::d:: ::d:: he he follove ti :s:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte Skuadra juaj e Preferuar .. ?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi