AC MILAN FOREVER

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Sat Apr 26, 2008 3:53 pmMIRPRES TE GJITHE MILANISTET NE KETE TEME
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga sirio prej Sun Apr 27, 2008 4:46 pm

uejla..
si milanist qe jom tono pershendes ty dhe milanin
shpresoj te fitojme derbin
ciao raga Cool
------------------------------
avatar
sirio
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1984
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Milan-Inter 2-1

Mesazh nga toniweb prej Sun May 04, 2008 4:36 pm

Milan-Inter 2-1
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga ardit prej Thu Jul 17, 2008 8:20 pm

Forza Milan!
------------------------------
avatar
ardit
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 23/12/1987
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : burrel
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 17/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga edo prej Thu Nov 06, 2008 7:30 pm

CUORE ROSSO NERO.MILAN PER SEMPRE
------------------------------
avatar
edo
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Ditelindja Ditelindja : 30/07/1966
Mosha Mosha : 52
Vendodhja Vendodhja : athine
Hobet Hobet : sporti muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Milan- Braga Goli i mrekullueshem i Ronaldinho

Mesazh nga toniweb prej Fri Nov 07, 2008 12:20 pmInter 0 - 6 Milan (Pellegatti viti 2001)


Milan 5 - 0 Real (Champions League 1989)


Milan 3-0 Man Utd (CL)
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga oliinter prej Wed Apr 08, 2009 5:43 am

ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Wed Apr 08, 2009 9:23 am

oliinter shkruajti:ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER

Hhahhahahahaha,pa te kaluaren,nuk ka te ardhur,ne kampjonat po ecni mire pasi keni krijuar nje skuarder fizike ne gjendje te perballoj mire kampjonatin,ama ne kupen e kampjoneve jeni nje deshtim i gjalle dhe mos harro qe Murinio u mor nga Morati per te fituar kupen e kamjoneve dhe si gjith parardhsit e tij deshtoj!

Sa per kaką, mos u bej merak se ka 3 vjet qe duhet te iki tek Reali por ja qe luan ende me milanin Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AC MILAN FOREVER

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 10, 2009 10:08 am

Pato un fenomeno