SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga ENES prej Sun Apr 27, 2008 3:11 pm

Pershendetje Toni dhe ju anetare te tjere te ketij forumi...Une jam SEXI anetare e vjeter e forumit por kete rradhe vendosa te regjistrohem me emrin qe mbas 2 muajve do ta gezoje djali im ENES...Shpresojme te kalojme mire te gjithe bashke ashtu siē kemi kaluar dhe me pare... cheers Very Happy queen flower
------------------------------
avatar
ENES
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 04/10/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga toniweb prej Sun Apr 27, 2008 3:59 pm

Mire se na erdhe yllo!
Te uroj mire se ardhjen sepse je nje veterane e forumit tone dhe urime per emrin qe ke zgjedhur per djalin tend!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga ENES prej Mon Apr 28, 2008 12:05 pm

Shume flm.per mikpritjen Toni...I dashur dhe i sjellshem si perhere... Smile
Flm.dhe per urimin...
------------------------------
avatar
ENES
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 04/10/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga Piktor prej Mon Apr 28, 2008 8:19 pm

Pershendetje Sexi ose embelsira e forumit.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga ENES prej Tue May 13, 2008 10:17 am

Pershendetje Perandor...Ti kush je apo ndonje i njohur po me nick tjeter Very Happy
------------------------------
avatar
ENES
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Libra Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 04/10/1983
Mosha Mosha : 35
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga surpriz prej Wed Jun 11, 2008 9:29 pm

PERSHENDETJE TE GJITHEVE:EMRI IM ESHTE ROLAND,JAM NGA TIRANA DHE BANOJ KTO 17 VITET E FUNDIT NE GREQI NE ATHINE.JAM 42 VJEC KAM NJE FEMIJE ,GJENDJA CIVILE BEQAR MEREM ME PRODHIMIN E SKENAVE NEPER BUZUQE,TEATER,LOKALET E NATES, CLUBE,STRIP SHOU ETJ .UROJ TJA KALOJME MIRE
------------------------------
avatar
surpriz
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Virgo Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 22/09/1965
Mosha Mosha : 53
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga hardboss prej Wed Jun 11, 2008 11:32 pm

mireserdhe kalo mire
------------------------------
avatar
hardboss
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 05/04/1987
Mosha Mosha : 31
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga toniweb prej Thu Jun 12, 2008 9:33 am

Mire se erdhet surpriz,hardboss!
Ju uroj te kaloni nje kohe sa me te kendeshme ne forumin tone! :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SEXI jam..Mire se ju rigjeta serish...

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi