LEXONI KETU PERPARA SE TE PREZANTOHENI!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

LEXONI KETU PERPARA SE TE PREZANTOHENI!

Mesazh nga toniweb prej Fri Apr 25, 2008 4:32 pm

Ju ftojme qe te prezantoheni ne forum me nje prezantim te shkurter per te dhene mundesine antarve te forumit qe t'ju njohin sa do pak!Ju lutemi qe cdo antare te hapi nje teme te vencate per te bere prezantimin e tij!

Tek te dhenat duhet te jene keto informacione:
1.Emri(ose pseudonimi qe mbani)
2.Mosha
3.Vendbanimi
4.Profesioni
5.Nese keni foto, ate mund ta vendosni dhe ta hiqni nga forumi kur te doni.

Ju lutem te gjithe antareve te mos abuzojne me antaret e prezantuar.Mos dergoni mesazhe te pa deshiruara,si fjale banale,ofenduese,apo cfardollj tjeter te ketij lloji.Ne raste te tilla do te merren masa per antaret qe abuzojne!

JU FALENDEROJME PER MIRKUPTIMIN!

ME RESPEKT STAFI DREJTUES!
------------------------------
avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

URIM PER FAQEN E RE TE FORUMIT

Mesazh nga tirolezi prej Mon May 12, 2008 5:40 am

pershendetje dhe urime per faqen e re te forumit .
------------------------------
avatar
tirolezi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1974
Mosha Mosha : 45
Vendodhja Vendodhja : ITALI MER DAK
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 8
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi