Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Krijime nga vet antaret e forumit!

Sat May 03, 2008 4:49 pm
Edhe qe nuk jemi poet do provojm te shkruajm proz e poezi nga vet ne!
Piktor
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitPisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 50
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sun May 04, 2008 8:31 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk jam poet i vertet
edhe pse vargjet di me i gjet
me pelqen poezia
ndjenjat qe shprehim
dhe fantazia.
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sun May 04, 2008 3:46 pm
Gurbet nuk te dua fare
Na humbe na trete
Na ndave na perqave
Harruam qe jemi Shqiptar
Harruam traditen e vjeter
U beme nje popull tjeter!
Asgje te mire nuk fituam
Prinderit i harruam
S'jemi me popull bujar
U beme te ndar e te perqar!
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mon May 12, 2008 7:10 am
Shkruaj sot me dhembje
Per nje dashuri te humbur
Asnje kujtim nuk me mbeti
U zhduk si nje shkumb deti!

U takuam u dashtem menduam
Asgje thonim nuk na ndan
Por kto ishin fjale adoleshente
Pa fillua mire u ndam!

Mos mendo se ishe i vetmi
Mos mendo se do mbaj zi
Mos genje vajza tjera
Se do ta pesosh edhe ti!

Une vertet te dashta pa hile
Te dashta pa interes
Asnjehere nuk mendova
Se do jesh i pabese!

Edhe nese ndojhere te takoj
Mos mendo qe do te ofrohem
Do ta ngriti koken lart
Me veteveten do krenohem!

E ti kokeulur do mbetesh
Deri sa te jesh gjalle
Sepse ke lind i paster
Por do te vdesesh tradhetar!
etc
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitLibra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 38
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mon May 12, 2008 3:15 pm
dielli eshte ne perndim
dhe rrezet e tija te arta
prekin fytyren tende hyjnore
dhe dita i le vendin mbremjes
me te cilen lindin deshirat e erreta te nates
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Tue May 13, 2008 3:08 pm
Me mundon!

Me mundon kjo pranvere pa ty
Por s'do te jap kenaqesi
Te me shohesh kurr
As te merzitur as me lot ne sy

Do te qeshem kur pran teje kaloj
Ani qe zemra rrenkon pa mas
Do qeshem vetem me goje
Por kurr me sdo te te vij pas!

Ke vdek per mua Ti
Ani qe ende jeton
Edhe nese shkrihesh pas meje
Per te gjitha e ke von!

Nuk dashte dashuri
Nuk dashte sinqeritet
Tani provoje vuajtjen edhe Ti
Kete e kerkove vet!
etc
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitLibra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 38
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Thu May 15, 2008 9:58 pm
LARGESIA

Shoh detin e kalter, Dhe dielin plot shkelqim
I zhytyr ne mendime ,Mbyll syte me trishtim
E ne nje cast te bukur ,Ndjej parfumin tend
Shoh.po ti sje. dhe dhimbja, ze prape vend.

Dhe aty kuptoj ,qe ti je mjaft larg
Dhe lotet ne sy ,gati me behen varg.
Dhe veten e ndjej si i burgosuri yt
zinxhiri qe me ke vene per cudi sme mbyt

Duke te pasur larg ndihem si ne burgim
Nga dritarja e burgut me behesh si vegim?
Me vjen per te qare por them behu burre
Por zemra brenda plas e pyet deri kur ?

Kujtoj sesi ti flejte e qete ne supin tim
Ai moment do doja mos kish kurre mbarim
Po jetoj ferrin pa ty ne kete qeli
Dhe zemra brenda plas e pyet ku je ti?

Qe kur ti ke ikur asgje gje ska kuptim
Se ti bir je ajer per zemren e shpirtin tim
Mendoj shume per ty Dhe per largesin
dhe zemra brenda plas.eja bashke te rrim
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Fri May 16, 2008 3:44 pm
U bera zog shtegtar
Tek ti dashta te vij
Krahun ma thyen
Pa krah s'mund te arrij!

Po si te behesha fluture
Ndoshta askush s'me veren
Prap krahun ma keputen
Prap larg do te jem!

Asgje sme mbeti tjeter
vetem te shpresoj
Ndoshta ne boten tjeter
Pa penges do te takoj!
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mon May 26, 2008 6:44 am
Dua te jem e vetmuar
Ne kete nate me shi
Dua vetem loti dhe shiu
Te me bejn shoqeri!

Mos me trazoni ju lutem
Me leni te jem e vetmuar
Askujt nuk i behem barre
Dua te mbes e harruar!

Edhe nese nuk harrohem
Me kujtoni ne fshehtesi
Ndoshta do ju bie ndermend
Se edhe une jame njeri!

Edhe une kam ndjenja
Edhe une kam lot
Keshtu isha tere jeten
Keshtu mbeta edhe sot!

E Ti qe nuk beson
Ne vuajtje mos u kyq
Sepse nuk kupton
Pasi je vetem nje HIQ!
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mon Jul 28, 2008 12:14 pm
Sa bukur po dukem
Me vello te bardhe
E ti i strukur ne nje qoshe
As i vdekur as i gjalle!

Kjo eshte tradhetija
Qe ja mendon dikujt
Te len te pa vlere
Tere jeten ke me vuajt

Kur te kaloj pran teje
E mbushur me dashuri
Po te ishe i drejt
Pran meje do ishe Ti!

Tani te harrova
As kurr s'do te kujtoj
Jeto me tradheti
Une kurr s'do te ndihmoj!
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Wed Aug 20, 2008 9:13 am
Leter nga varri!
Nenelokja ime sot do vijsh ke varri im,
do qendrosh e perlotur mbi koken time,
ani qe ke edhe varre te tjera por une isha me i riu,
dhe si duket pasi me se voni u atdhesova ketu ne token meme te dhemb me teper!
Ah sa dhembje ke nuk te lash asgje kujtim te tjeret kishin femij e une?
Une isha vetem nje jave i martuar dhe.....
E gjora nuse me priti plot tre vjet por kur erdha ne qese najloni atehere mbaroi qdo gje,
s'kishte q'te pret me!Nena ime sa mire qe nuk e hape at thes nuk isha i teri isha pa duar,
nena ime ato me mbeten atje tek katilat te shternguara fort me ata qe mbeten atje,
athua do ti sjellin ndojhere?Ah sikur te mi sillnin duart dhe bashkluftaret e mij nga atje.
Pa duar nuk po mundem qe ndoj here ne enderr te te perqafoj te ta fshij lotin,
me mungojn duart o nene,me mungoni te gjithe por me se shumti me mungojn syt qe mi nxorren katilat!
Sot e kisha diten e veshtir oj nena ime na erdhi nje femij nene ishte vetem 12 vjeq,
e dij qe ju afrove atij arkivoli sepse ndjeva aromen tende o nena ime,
po nuk dijm si ta pajtojm kete voglush e q'te keqe i beri ai kujt o nene qe e kishin lendua aq keq?
E ti babloku im pse ke ndryshua kaq shum?
Pse nuk kuvendon me askend si dikur.
Ti duhet te jesh i fort je Baba e gjysh i shum deshmorve e martireve,
vet na mesove se si duhet luftua per atedhe!
Pra Babloku im ndale at rrugetim varreza-shtepi e anasjelltas,
afroi nipat e mbesat dhe ju trego per ne qe ata te mbajn ne mend.
Ti din me se miri ti ofrosh dhe ti edukosh ashtu si na edukove neve!KETE NA E KE BORGJ!
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Thu Nov 27, 2008 9:02 am
DHE...

Dhe gjethet bien,e ti me largohesh...
Dhe dimri vjen,e ti me ftohesh...
Dhe zemra ngrin ,e ti nuk je...

Nje shikim qe shpirtin ta ngrohe,
nuk ka,mos prit
...dhe trupi vdes...

kur ti te "lodhesh"mos me kerko
sepse emrin tend do te kem harruar...
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Thu Nov 27, 2008 9:05 am
"NE QETESINE KETU JASHTE "

Zakonisht merret nje rruge
sepse kerkohet nje drejtim

e ne vazhdojme rrugen
duke injoruar devijimet

Devijimet jane rruga e dikujt tjeter
qe nuk jemi ne

rruga qe duket te mos kete drejtimi
ajo,jemi ne
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Thu Nov 27, 2008 9:08 am
Gjithe ajo
qe do te doja
te tregoja ne lidhje me mua
eshte qe kam nevoje per dashuri..
por ndoshta do te merziteshe
miku im

prandaj nuk flas
e te dhuroj
heshtjen time

Ajo qe doja te tregoja ne lidhje me mua
eshte shkruar ne syte mi...
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sat Dec 13, 2008 2:54 pm
Ti qe njihere me ike
Mos kerko me kthim
Nuk do te kesh nderin
Te behesh miku im!

Ti qe nuk pate meshir
Te me leshe me lot ne sy
Tani une do te qeshem
E lotet te mbesin Ty!

Mendove qe me lendove mua
Por shum ke gabua
I lenduar mbete ti perjete
E une e lumtur jam martua!

Kur te te vij pleqerija
Do te mbetesh i vetmuar
E une e lumtur do te jam
Me nipa e mbesa e rrethuar![b]
avatar
etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Fri Jan 30, 2009 9:07 pm
dashuria eshte e bukur
jetoje me magji
shfrytzoje edhe mos
e ler te te ik njhere e perjeton
ate dija vleren sepse
dikur ose dikund do te vuash edhe do te thuash PSE???
avatar
etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sat Jan 31, 2009 12:22 am
shum gjera na bejn te vuajm
kur bie ne gjum te shoh ty pyes veten
ku gjendem pse sjam tek ti
tek gjoksi yt e ndjej mungese
tende por se them dot
kam frik nga ti nga ata sy
ti kur sme the te dua ti kurr ske qajtur per mua
sdua te jetoj duke vuajtur duke te pritur duke te lutur
per kthim sot ndoshta ti qeshe por dije ama
se zemra ime rri ende e vrar ........................
avatar
etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sat Jan 31, 2009 12:34 am
sonte shikoj ne dritaren time
edhe e sho qe po binte shi ai shi
qe binte jasht binte edhe nga syt e mi
nuk mund te fle se gjumi se ze
marr te shenoj diqka ne fletoren time te grisur po e shoh
qe ka vtem trishtim ndalem e mendoj shikoj oren ne mur
akrepat levizin si ne qetesi nuk duan te me pengojn
por ata e din e din se si ndjehem une per ty
ndoshta sot shkruaj vetem per ty
une sot ndoshta shkruaj po e di qe ti
kurr sdo kesh dikend si une qe te doj aq aq shum
avatar
etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sat Jan 31, 2009 12:49 am
Mengjeset e mija
ditet po fillojn te jen te vyshkura
si edhe vete vjeshta
netet fillojn te jen te ftofta
si vet dimri
ndjenjat fillojn te jen te nxehta
si vet vera
e mendja nuk maban pergjegjesi
ajo mund te jet si pranvera
me nje mengjes te ftoft me
nje mesdite te nxeht kete jan mengjeset
e mija ndishta me vler ndoshta pa vler
te tilla une i shpreh.
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sun Mar 01, 2009 8:01 am
ka dite,
si sot
qe ndjej peshen eqiellit mbi mua
e nje zymtesi me pushton te gjithen.
ka dite
si sot,
ku mendimet te behen lemsh e nuk te ndihmojne...
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Thu Apr 02, 2009 11:16 pm
Nese dikush te vjen ne gjum
mos u frikeso!
se jam une

Nese dikush te le buzeve nje te puthur
eshte buza ime beje te lumtur

E nese dita zbardh me shpejt se sot
eshte malli im
pa ty srri dot!!!
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mon Apr 06, 2009 4:26 am
Nese me thua ikė
S'do kthehem me kurr
Ne vend tendin ne zemer
Do ta fus nje gur!

Nese s'don t'me shohesh
Tu verbofshin syt
Me mire me vraj shpejt
Se ngadal me mbyt!

Mos mendo qe je
I vetmi ne kete bote
Do te vuash tere jeten
Une do vuaj veq sot!
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sun May 10, 2009 7:05 am
Do te doja te ulesha prane teje,ne heshtje
por nuk kam guximin:kam frike
se zemra ime ngjitet tek buzet.
Ja pse flas budallalliqe e fsheh
zemren time pas fjaleve.
Trajtoj kaq keq dhimbjen time nga frika
qe ti mund te besh te njejten gje...
so
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitVirgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Sun May 10, 2009 7:05 am
kam frike nga bota,
kam frike nga lumturia.
kam frike...
e qaj duke mendur per te kaluaren
syte rendohen gjithmone e me shume.
frike nga zhgenjimi?JO
sepse kuptoj qe asnje nuk eshte perfekt...
frike nga vdekja?jo!
kam frike..
e shpresoj qe mos zgjohem nga kjo jete e ēuditshme
qe te mos vazhdoj te bej e te gjykoj ēdo gje
qe perpara beja.
avatar
etta'$$
Antar Aktiv
Antar Aktiv
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 285
Ditelindja Ditelindja : 21/05/1993
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 14
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2009

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Per ty

Sat Sep 26, 2009 9:00 pm
Nese rruget jan te gjata ti mi shkurto
nese dhimbjet jan te shumta ti mi lehteso
nese te them te dua ti me perqafo
rri afer meje dhe fort me shtrengo

Me puth ne faqe per dit te mir
mi pergedhel floket me shum deshir
me puth ne ball per nat te mir
me ty ja gjithcka pa ty shum veshtir
me puth ne buz ne mengjes qe te me
shkoj dita pa stres
ndaje me mu cdo gje qe ke ti se keshtu
shkon jeta ne dashuri
Sponsored content

Krijime nga vet antaret e forumit! Empty Re: Krijime nga vet antaret e forumit!

Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi