Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
Morena
Morena
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitSagittarius Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 16
Ditelindja Ditelindja : 09/12/1983
Mosha Mosha : 38
Vendodhja Vendodhja : Greqi
Hobet Hobet : Muzik,letersi,not
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 30
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/10/2009
http://www.shoqeriajone.com/portal.htm

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri? Empty Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mon Nov 02, 2009 11:55 am
Jemi gjend ne shume raste kur zemra te thot te besh ndryshe dhe truri ndryshe. Shpesh here na ka rastisur te degjojme: bera keshtu sepse keshtu ma tha truri ose bera keshtu se keshtu ma tha zemra. Me cilen eshte mire te ec njeriu!
C'fare thot zemra apo truri?
Ju ka ndodhur ndonjeher te beni cfare ju zemra/truri?
A ka qene veprim i gabuar/i duhur?

postime t'kendshme
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri? Empty Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mon Nov 02, 2009 12:58 pm
NATYRISHT QE NJERIUN E URDHERON OSE ME MIRE E KOMANDON TRURI,POR NE MOMENTIN QE FILLON DHE E KOMANDON ZEMRA ATEHERE DO TE THOTE QE PERSONI ESHTE I DASHURUAR! Smile
PERSONALISHT PREFEROJ TE ME KOMANDOJ TRURI(ARSYEJA,LLOGJIKA) PASI ATO HERE QE KAM ECUR DUKE NDJEKUR ZEMREN,SKA DAL GJE!
Andi Ballshi
Andi Ballshi
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1964
Mosha Mosha : 58
Vendodhja Vendodhja : Prishtine
Hobet Hobet : Leximi. Leximi, vetem leximi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/09/2009

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri? Empty Kush urdheron zemra apo truri

Wed Nov 11, 2009 11:13 am
Kemi deshuar NN eshte zemerkeq, megjithate medoj se truri, mendja eshte ajo qe te shtij te beje keq. Po degjuam zemren, sidomos te atij qe dashuron dhe di se ē'eshte dashuria, kurre nuk do bejme keq. Andi
Andi Ballshi
Andi Ballshi
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1964
Mosha Mosha : 58
Vendodhja Vendodhja : Prishtine
Hobet Hobet : Leximi. Leximi, vetem leximi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/09/2009

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri? Empty Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Wed Jun 09, 2010 8:08 pm
Morena shkruajti:<... Me cilen eshte mire te ec njeriu!
C'fare thot zemra apo truri?
Ju ka ndodhur ndonjeher te beni cfare ju zemra/truri?
A ka qene veprim i gabuar/i duhur?

postime t'kendshme

Me mire eshte te degjohet mendja, por shume me e kendshme eshte te degjohet zemra.
Andi
Sponsored content

Kush e urdheron njeriun zemra apo truri? Empty Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi