Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
shqiprimh
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 28
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

ndihm Empty ndihm

Thu Nov 12, 2009 3:57 pm
ej a mundet dikush mem ndihmu se nuk po mu haper my compute pastaj manage a mundet dikush mem trigu qysh me shti ne funksion ket
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

ndihm Empty Re: ndihm

Fri Nov 27, 2009 4:35 am
shqiprimh shkruajti:ej a mundet dikush mem ndihmu se nuk po mu haper my compute pastaj manage a mundet dikush mem trigu qysh me shti ne funksion ket

shpjegohu me qarte lal se skam kuptu gje
shqiprimh
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 28
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

ndihm Empty Re: ndihm

Mon Nov 30, 2009 1:43 pm
me kan humbur driverat e zerit pastaj pa u hap manager nuk po muj me i instalu a e ke te kjart
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

ndihm Empty Re: ndihm

Mon Nov 30, 2009 2:12 pm
me vjen keq por une skam manager dhe nuk di si perdoret
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

ndihm Empty Re: ndihm

Mon Nov 30, 2009 3:10 pm
shqiprimh shkruajti:me kan humbur driverat e zerit pastaj pa u hap manager nuk po muj me i instalu a e ke te kjart

SHKO TEK PRODHUESI I MARKES SE PC TENDE TEK WEB SITE DHE KERKO DRIVERAT E ZERIT!DUHET TI GJESH ATY!
shqiprimh
shqiprimh
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 10
Ditelindja Ditelindja : 25/03/1994
Mosha Mosha : 28
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 18
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 06/11/2009

ndihm Empty Re: ndihm

Mon Nov 30, 2009 3:11 pm
ok shum flm
Belisa
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitCancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 38
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 37
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

ndihm Empty Re: ndihm

Tue May 15, 2012 12:31 pm
Kerkova dhe une ndihm,,poashtu edhe nje pergjigje nga stafi se perse s'mund te postoj tek nje tem,,por s'i duket themeluezi i ketij forumi s'jep pergjigje edhe pse e ka per detyr te me ndihmoj dhe pergjigjet mua s'i antare e ketij forumi
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

ndihm Empty Re: ndihm

Tue May 15, 2012 12:41 pm
te pergjigjem 30 min me vonese sepse sjam online mendoj qe nuk eshte fundi i botes:) gjithsesi te shkruajta ne privat...
Belisa
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitCancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 38
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 37
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

ndihm Empty Re: ndihm

Tue May 15, 2012 12:55 pm
Tani te falenderoj,,sepse prita pergjigje permes PM,,s'kishte,,andaj skruajata ketu
Sponsored content

ndihm Empty Re: ndihm

Mbrapsht nė krye
Similar topics
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi