Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
HELENA
HELENA
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 223
Ditelindja Ditelindja : 19/05/1985
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : Arti ne pergjithesi
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 16
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 639
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/01/2010

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Fri Feb 05, 2010 6:52 pm
Ndodh shpesh qe meshkujt zene te dashura dhe duan qe me to te kryejn mardhenie seksuale... Por kur vjen puna ke bashkshortja qe duan te kene ne jete kerkojn "VIRGJERINE"???????????????????????????
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Fri Feb 05, 2010 8:11 pm
Ky eshte realiteti paradoksal qe ekziston aktualisht ne Shqiperi,megjithse eshte lehtesisht ne ndryshim por eshte nje kulture e vjeter qe e trashigojme...
paradokse si keto ka shume ne Shqiperi pasi une jam i mendimit qe keto dhe mentalitete te tjetra te prapambetura do te ndryshojne vetem me ndryshimin e gjeneratave pasi eshte nje pjese e mire e kultures tone qe duhet ndryshuar ose modernizuar ose pershtatur kohes qe jetojme!
ilia spiro
ilia spiro
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitPisces Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 25/02/1958
Mosha Mosha : 64
Vendodhja Vendodhja : Tirane
Hobet Hobet : tema sociale
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 7
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 04/05/2011

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Tue May 10, 2011 8:05 am
Message reputation : 100% (1 vote)
HELENA shkruajti:Ndodh shpesh qe meshkujt zene te dashura dhe duan qe me to te kryejn mardhenie seksuale... Por kur vjen puna ke bashkshortja qe duan te kene ne jete kerkojn "VIRGJERINE"???????????????????????????
Nese bejne c`eshte e mundur dhe zene te dashura sa te jete e mundur me shume, nuk duhet te merziten nese marrin femer jo te virgjer. Pasi edhe vete nuk je i virgjer, madje ndoshta shume me teper se cilado "jo e virgjer"...
Natyrisht qe meshkujt s`kishin si te zinin "te dashura", nese femrat nuk do te desheronin te zinin "te dashur".
Faji eshte i dyanshem.
anarki-94
anarki-94
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitVirgo Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 16/09/1994
Mosha Mosha : 28
Vendodhja Vendodhja : gr city dihet ajo
Hobet Hobet : peshkimi i gocabe ahhahhhahha
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/08/2011

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Tue Aug 16, 2011 5:10 pm
morali i femres po dhe po nuk qe e virgjer sdo te thote te jete e perdale
Belisa
Belisa
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitCancer Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 33
Ditelindja Ditelindja : 21/07/1984
Mosha Mosha : 38
Vendodhja Vendodhja : Aty ku mė pėrshtatet
Hobet Hobet : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 37
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/05/2012

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Tue May 15, 2012 10:21 am
Per mendimin tim eshte morali i nje femre
S'ka gje me te mire ne kete jete se AI qe e marton nje femer jo te virgjer
mozaa
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Tue May 15, 2012 3:11 pm
Nese kerkoni te virgjera,mos i c'virgjeroni....
Nje tru i virgjer e i menqur,vlen me teper se ajo ,,cip''qe quhet virgjeri...
Sponsored content

VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli??? Empty Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi