Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
leon2010
leon2010
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAquarius Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 28/01/1980
Mosha Mosha : 42
Vendodhja Vendodhja : FIER
Hobet Hobet : MARTIAL ART
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 21/02/2010

martial art Empty martial art

Sun Feb 21, 2010 9:05 am
si mendoni ju per artet martiale dhe sa vlejne ato ne shqiperi ,
si mendoni ju a vlejne ato per spektakel dhe pse eshte e veshtire per ju te mesoheni me idene qe merem me art martial .
si thoni ju
si jane artet martiale per spektakel
edhe pse ne jemi prezantuar shpesh here per bublikun fierak dhe ne vende te tjera si vlora dhe turqia e shume vende te tjera
.
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi