Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
Visi
Visi
Moderator
Moderator
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAquarius Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 361
Ditelindja Ditelindja : 14/02/1988
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : grece
Hobet Hobet : futbolli
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 4
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 663
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 05/05/2009
http://WWW.FORUMISHQIP.NET

Me te pasurit e internetit Empty Me te pasurit e internetit

Mon Jul 12, 2010 3:05 pm
Ata duke klikuar ne tastiere kane fituar dhe jane bere milionere. E perbashketa e te gjithe ketyre eshte se te gjithe jane te rinje. Ja lista dhe pasuria e atyre te cilet ne saje te programeve dhe webfaqeve te tyre kane arritur te futen ne listen e biznesmeneve me te pasur ne bote.
Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1


Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1568
1. GOOGLE: LARRY PAGE, SERGEY BRiN 18.5 MILIARDE DOLLARE2. FACEBOOK: MARK ZUCKERBERG, 23 VJEC, 700 MILIONE DOLLARE

Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1569
3. RUNESCAPE: ANDREW GOWER, 28 VJEC, 650 MILIONE DOLLARE
Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1570

4. MOZILLA: BLAKE ROSS DHE DAVID HYATT, 22 VJEC, 120 MILIONE DOLLARE
Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1571
5. YOUTUBE: CHAD HURLEY, 30 VJEC, 85 MILIONE DOLLARE
Me te pasurit e internetit Me_te_pasurit_e_internetit1572

Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi