Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
blerim.neziri
blerim.neziri
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitPisces Tiger
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 17/03/1986
Mosha Mosha : 36
Vendodhja Vendodhja : gostivar
Hobet Hobet : sporti
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/04/2011

100 FAKTE PĖR RUFI OSMANIN Empty 100 FAKTE PĖR RUFI OSMANIN

Mon Apr 11, 2011 1:57 pm
1. Veē Rufi Osmani na shpėton nga fundi i botės mė 2012-tėn.
2. Vetėm Rufi Osmani e din identitetin e Filan Fistekut.
3. Pulsi i zemrės sė Rufi Osmanit matet me shkallėn e Rihterit.
4. Rufi Osmani ja ka ndaluar Kaltrina Selimit tė kėndoj kėngėn: “Unė gjithmonė fitoj”.
5. Bill Gates gjithmonė jeton me frikė mos i prishet Rufi Osmanit kompjuteri.
6. Rufi Osmani ka kodin e tij personal postar: RO-1001-GV
7. Rufi Osmani nuk e respekton ligjin, ligji e respekton atė.
8. Rufi Osmani ka YahooMail nė GMail.
9. Kur Rufi Osmani hy nė restorant, kamerieri i le bakshish Rufi Osmanit.
10. Rufi Osmani fle nė kėmbė dhe me sytė hapur.
11. Rufi Osmani ka regjistruar DVD film prej 4.5 GB nė floppy disk prej 1.4 MB.
12. Kur nė Google nuk gjen dot diēka, lirisht merr nė telefon Rufi Osmanin.
13. Veē Rufi Osmani mund tė mposht Isa Mustafėn dhe LDK-nė nė Prishtinė.
14. Edi Ramės i dridhet pushteti nė Bashkinė e Tiranės, qė nga koha kur Rufi Osmani u “fut” nė politikė.
15. Rufi Osmani ka 2 ditėlindje pėr 3 muaj.
16. Kur Rufi Osmani merr rrogė, Banka Popullore Republikės sė Maqedonisė bankroton.
17. Rufi Osmani mundet me pjesėtoj cilindo numėr me zero.
18. Rufi Osmani nė horoskop ėshtė narcisi.
19. Pse qajnė foshnjat kur lindin!? Ngaqė kuptojnė se kanė ardhur nė botėn e Rufi Osmanit.
20. Rufi Osmani e korrigjon “spell-checkun”
21. Kur Rufi Osmani ka pas kompjuter, kompjuteri s’ka qenė i zbuluar.
22. Kur Rufi Osmani futet nė ujė nuk laget, por uji rufiosmanizohet.
23. Lotėt e Rufi Osmanit shėrojnė kancerin, por ja qė Rufi Osmani nuk qanė asnjėherė.
24. Gjykata Kushtetuese e Kosovės, hoqi nga posti i presidentit, Behgjet Pacollin dhe hamendej tė emėroj nė kėtė post Rufi Osmanin.
25. Rufi Osmani nuk shkon nė vendin e tij tė punės, ngaqė vendi i punės vjen tė banesa e Rufi Osmanit.
26. Veē Rufi Osmani mund tė bind drenicasit tė mos e votojnė Hashim Thaēin.
27. E dini pse ndodhi kriza financiare!? Ngase Rufi Osmani filloj tė vjedh Komunėn e Gostivarit.
28. Rufi Osmani nuk pėrdor prezervativ, s’ka mbrojtje nga Rufi Osmani.
29. Kur Rufi Osmani fjaloset me shokun e bankės, profesori i klasės mban shėnime.
30. Rufi Osmani ėshtė aq i menēur sa qė kur bisedon me tjerėt, ai flet me veten e tij.
31. Rufi Osmani kur hy nė dhomė tė rrumbullakėt, ulet nė skaj.
32. Rufi Osmani ka fituar 1 miliardė dollarė nė kuizin “Kush do tė bėhet milioner”
33. Toka ka pesė stinė: pranvera, vera, vjeshta, dimri dhe rufi osmani.
34. Pasqyra u shpik qė edhe Rufi Osmani tė shoh frikėn.
35. Rufi Osmani nuk ka fqinjė, ngaqė tė gjithė i ka mbyt “politikisht”.
36. Sali Berisha ka veē njė hall, pėr cilin post tė “kandidoj” Rufi Osmanin.
37. Rufi Osmani nuk do merr pjesė aspak nė zgjedhje, ai do bėhet drejt kryeministėr.
38. Rufi Osmani nuk lexon kurrė, ai di gjithēka.
39. Rufi Osmani nuk sheh ėndrra, por ėndrrat shfaqet sipas porosisė nė kujtesėn e tij.
40. Paramendo, Facebook-u ja bėn “add” Rufi Osmanit.
41. Cili ėshtė dallimi mes Rufi Osmanit dhe maces!? Macja ka vetėm 9 shpirtra.
42. Veē Rufi Osmani mund tė bashkoj Mitrovicėn.
43. Rufi Osmani nuk e ha mjaltin, ai e ha direkt bletėn.
44. Ēka hanė pėr mėngjes fqinjėt e Rufi Osmanit!? Ato hanė deputetė!
45. Veē Rufi Osmani me “inteligjencėn” e tij mund tė mposht forcat besnike tė Gadafit.
46. Rufi Osmani edhe pse nuk do garoj nė zgjedhje, do merr 120 deputetė.
47. Krejt bota e ka numrin e telefonit me numra, veē Rufi Osmani me shkronja: ++RO-UHPK-KCFC-VFGM-SC
48. Kur Rufi Osmani ėshtė marrė me politikė, politika nuk ka ekzistuar si koncept.
49. Rufi Osmani ėshtė i vetmi njeri qė ėshtė marrė me politikė dhe ka mbet i pa-politizuar.
50. Rufi Osmani e ndanė kiki-rikun nė gjysmė dhe e njeh se cili ėshtė Kiki e cili ėshtė Riku.
51. Rufi Osmani nuk i ndėrton bust Xhem Hasės, por Xhem Hasa atij.
52. Rufi Osmani qė shumė kohė ka qenė nė planetin Mars, jo rastėsisht atje tani s’ka shenja jete.
53. Sikur Rufi Osmani tė shpėrngulej nė Dukagjin, Ramush Haradinaj duhet tė merrte azil politik nė Egjipt.
54. Rufi Osmani ka fituar zgjedhjet qė shumė kohė, por KSHZ-ja nuk gjen numra pėr t’ia numėruar deputetėt.
55. Kur Rufi Osmani bėn tush, krejt Maqedonia mbetet pa ujė.
56. Rufi Osmani ka kokėdhimbje nė mushkėri.
57. Rufi Osmani ja ka ndalė rrymėn EVN-sė.
58. Rufi Osmani ka numėruar 2 herė deri nė pakufi.
59. Kur Rufi Osmani jep deklaratė nė TV2-Gostivar edhe CNN-i e transmeton LIVE.
60. Kur Rufi Osmani ėshtė marrė me kontabilitet, ende nuk ka qenė i shpikur Plani Kontabėl.
61. Rufi Osmani ėshtė ekonomist aq i mirė, sa qė borxhin ta kthen nė fitim.
62. Kur Rufi Osmani merr kredi, bankat i paguajnė interes Rufi Osmanit.
63. Kur Rufi Osmani ka pasur dyqan tenxheres, Ali Ahmeti ka luajtur me gogla.
64. Kur Rufi Osmani shkon nė Shkup, maqedonasit ikin nė Bullgari e Sėrbi.
65. Barack Obama nuk do tė rikandidohet pėr president tė SHBA-sė, ngaqė i frikohet “futjes” nė politikė tė Rufi Osmanit.
66. Jeta ka 5 elemente: ujin, zjarrin, ajrin, tokėn dhe Rufi Osmanin.
67. Kur Rufi Osmani bie, yjet shprehin nga njė dėshirė.
68. Rufi Osmani para njė jave i ka kryer punėt e sotshme.
69. Rufi Osmani mund tė vras dy gurė me njė zog.
70. Rufi Osmani mund tė teshtij sytė hapur.
71. Rufi Osmani mund tė ngrejė ulėsen ku ėshtė ulur vet.
72. Kur Rufi Osmani shikon kah dielli, dielli i pari i heq sytė.
73. Rufi Osmani mund t’i harxhoj 200 minuta falas bisedė nga T-MOBILE pėr 10 minuta.
74. Kur dikush thotė se “askush nuk ėshtė perfekt”, Rufi Osmani e merr si ofendim personal.
75. Rufi Osmani e din decimalen e fundit tė numrit ‘PI’.
76. Rufi Osmani mund tė shikoj njė epizodė 60 minutėshe pėr 27 sekonda.
77. Nėse ti ke 5 euro dhe Rufi Osmani ka 5 euro, Rufi Osmani ka mė shumė pare se ti.
78. Rufi Osmani e bėn qepėn tė qaj.
79. Rufi Osmani ėshtė i vetmi politikan “i shkolluar” nė kėtė planet.
80. Zvicra nuk ėshtė me tė vėrtetė shtet neutral, por pret tė shoh me kė do tė bėhet Rufi Osmani.
81. Rufi Osmani nuk di gjė pėr kėto shkrime, se po tė dinte, do ta shlyente nga faqja e dheut internetin.
82. Politika dhe ekonomia mbarojnė sė ekzistuari si shkencė, aty ku fillon jeta e Rufi Osmanit.
83. Kur Rufi Osmani shitke mend nė UEJL, Ali Ahmeti bėnte luftėra pėr tė drejtat e shqiptarėve.
84. Rufi Osmani i ka grushtuar 100 euro dhe ka i kthyer ato nė 20000 cent.
85. Veē Rufi Osmani do tė jetė edhe kryetar i qytetit tė Gostivarit edhe kryeministėr i Maqedonisė.
86. Vetėm Rufi Osmani mund tė bėj dordolec prej uji.
87. Rufi Osmani mund tė duartrokas me njė dorė.
88. Rufi Osmani mbjellėn grurė dhe korr misėr.
89. Rufi Osmani mund tė fshij ikonėn “Recycle Bin” nga kompjuteri.
90. Eksporti tregtar mė i madh i Rufi Osmanit ėshtė vuajtja politike.
91. Rufi Osmani nuk mund tė parashikoj tė ardhmen, tė ardhmes i bie mė mirė tė bėj si thotė Rufi Osmani.
92. Edhe flaka digjet nga Rufi Osmani.
93. Kur Rufi Osmani hyp nė autobus, konduktori nxjerr biletė pėr veten e tij.
94. Nuk ka teori evolucioni, por ka vetėm njė listė krijesash qė Rufi Osmani i ka lejuar tė jetojnė.
95. Pse nė dimėr arushat bien nė gjumė!? Ngaqė Rufi Osmani shkon nė skijim.
96. Rufi Osmani nuk mban orė, ai vendos sa ėshtė ora.
97. OKB, NATO dhe BE-ja vendosėn tė shpėrbėhen ngaqė bota tani ėshtė mė e sigurt, qė kur Rufi Osmani “hyri” nė politikė.
98. A e dini si i lidh lidhėzat e kėpucėve Rufi Osmani!? Me gishta tė kėmbėve.
99. Ēka ka thėnė Zoti kur e ka pa Rufi Osmanin!? Na shpėto o Zot!
100. Rufi Osmani ja ka pa fytyrėn gruas qė shfaqet nė filmin vizatimor Tom & Jerry.
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi