Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

Nusja mungon nė dasmė sepse ishte e dehur  Empty Nusja mungon nė dasmė sepse ishte e dehur

Tue Jul 12, 2011 4:01 pm
Siobhan Watson gjithmonė kishte ėndėrruar se si do tė ishte dita e saj e martesės, por njė ditė para ditės sė madhe ajo ka shkatėrruar gjithēka me njė festė beqarie qė doli jashtė kontrollit.
24-vjeēarja nuk ėshtė paraqitur nė kishė sepse kishte pirė aq shumė sa ėshtė zgjuar nė njė hotel vetėm rreth mesditės, nė njė kohė qė nė mėngjes duhej tė ishte nė altar.

“Ndihesha shumė keq kur u zgjova dhe kisha tė vjella. Kur pashė orėn ishte 13.30 dhe kuptova qė kisha humbur dasmėn”, shprehet vajza angleze.

“Familja ime kishte harxhuar rreth 15 mijė euro atė ditė dhe unė mungova. Nė pėrgjithėsi pi vetėm njė gotė shampanjė pėr Krishtlindje ose kur kam ditėlindjen, por nuk e di se ēfarė ndodhi atė ditė. Duhet tė kisha kontrolluar veten. Mė vjen keq qė lashė Aronin tė mė priste nė altar”, shton Siobhan.

Meqė ra fjala tek Aron, djali menjėherė ka pėrfunduar marrėdhėnien me atė qė duhej tė ishte nusja e tij.

“Unė jam ende e dashuruar me tė, por ai tashmė nuk mė flet mė. Ndihet i turpėruar dhe nuk arrin tė mė falė atė qė bėra”, pėrfundon Siobhan Watson.
MarsW
MarsW
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitTaurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 14/05/1990
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : TIRANE
Hobet Hobet : Noti
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 22/05/2012

Nusja mungon nė dasmė sepse ishte e dehur  Empty Re: Nusja mungon nė dasmė sepse ishte e dehur

Tue May 22, 2012 3:50 pm
hahahahahhha e forte kjo!
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi