Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
kalemi
kalemi
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAquarius Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 25/01/1991
Mosha Mosha : 31
Vendodhja Vendodhja : tiran
Hobet Hobet : noti
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 1
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 21/02/2012

KARTA E BOLONJES Empty KARTA E BOLONJES

Tue Feb 21, 2012 6:14 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
A MUND TE ME THONI KU QENDRON NDRYSHIMI MIDIS MASTERIT SHKENCOR DHE ATIJ PROFESIONAL NESE NJE STUDENT APLIKON DHE FITON TE DREJTEN E SUDIMIT NE NJE NGA PROGRAMET E MASTERIT PROFESIONAL STUDENTI I FAKULTETIT JURIDIK ME KONKRETISHT,A E KA TE DREJTEN E E APLIKIMIT PER USHTRIMIN E PROFESIONIT TE AVOKATIT NOTERIT DHE SE DYTI NE LIGJIN PER PERMBARIMIN PRIVAT NJE NDER KUSHTETPER PRANIM ESHTE EKSPERIANC PUNE JO ME PAK SE 3VJET SI JURIST CNENKUPTOJME ME KETE JURIST I NDONJE INSITUCIONI SHTETEROR PRIVAT APO EDHE ASISTENT LIGJO PSH NE ZYRE AVOKATIE
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi