Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
orlandovl
orlandovl
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitLeo Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2
Ditelindja Ditelindja : 17/08/1988
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : sport
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 6
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/08/2012

Zyra Financiare  M.Lagji  Empty Zyra Financiare M.Lagji

Thu Aug 23, 2012 6:53 am
http://ekonomist.al/
www.ekonomist.al

Zyra Financiare M.Lagji ve nė dispozicion klientėve tė saj shėrbime cilėsore, seriozitet maksimal si dhe fleksibilitet nė lidhje me afatet kohore tė kėrkuara, duke iu pėrshtatur kėrkesave dhe nevojave tė klientėve tanė.
Gjatė kohės ne kemi arritur tė zgjerojmė shtrirjen e shėrbimeve tona duke i ardhur nė ndihmė klientėve tanė kudo qė ata kanė nevojė.
Pėr klientėt, tani ne ofrojmė shėrbimet tona nė ēdo kohė, 24 orė nė ditė, nė tė shtatė ditėt e javės.
Klientėt tanė mund tė jenė individė, familje, biznese tė tė gjitha kategorive, shoqata, organizata etj.
Pėr klientėt tanė, sipas dėshirės, ne ofrojmė edhe shėrbime me parapagesė, duke iu pėrshtatur kėrkesave dhe nevojave tė ēdo klienti.
Pėrgatitje e dokumentacionit pėr prokurimet publike dhe pjesmarrje nė to.
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi