Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads

Shko poshtė
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty AC MILAN FOREVER

Sat Apr 26, 2008 3:53 pm
AC MILAN FOREVER Milanc10

MIRPRES TE GJITHE MILANISTET NE KETE TEME
sirio
sirio
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 04/04/1984
Mosha Mosha : 38
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 27/04/2008

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Sun Apr 27, 2008 4:46 pm
uejla..
si milanist qe jom tono pershendes ty dhe milanin
shpresoj te fitojme derbin
ciao raga Cool
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Milan-Inter 2-1

Sun May 04, 2008 4:36 pm
Milan-Inter 2-1
ardit
ardit
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitCapricorn Cat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 23/12/1987
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : burrel
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 17/07/2008

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Thu Jul 17, 2008 8:20 pm
Forza Milan!
edo
edo
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitLeo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 12
Ditelindja Ditelindja : 30/07/1966
Mosha Mosha : 56
Vendodhja Vendodhja : athine
Hobet Hobet : sporti muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/10/2008

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Thu Nov 06, 2008 7:30 pm
CUORE ROSSO NERO.MILAN PER SEMPRE
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Milan- Braga Goli i mrekullueshem i Ronaldinho

Fri Nov 07, 2008 12:20 pm


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue May 11, 2021 1:19 pm, edituar 1 herė gjithsej
oliinter
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 41
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Tue Apr 07, 2009 3:04 pm
milanista ckemi? jemi me mire ne kushurinjt kete vit me sa duket.

edhe 5 fitore na duhen dhe shpallemi kampion por na duhet edhe pak ndihma juaj per te mundur juventusin ne perballjen direkte.
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Tue Apr 07, 2009 3:33 pm
Ju 5 fitore ju duhen per kampjonatin por keni 46 vjet qe nuk fitoni kupen e kampjoneve plako!!!

AC MILAN FOREVER Champions_milanAC MILAN FOREVER Inter5ow


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue Apr 07, 2009 4:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Tue Apr 07, 2009 3:50 pm
Video Historike

Milan 4 - 0 Barcelona [Finale Champions League ne Athine 1994]


Inter 0 - 6 Milan (Pellegatti viti 2001)


Milan 5 - 0 Real (Champions League 1989)


Milan - Juventus Finale Champions League 2003 (penallat)


Milan 3-0 Man Utd (CL)


Ronaldinho ne Derbin e fundit


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue May 11, 2021 1:22 pm, edituar 1 herė gjithsej
oliinter
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 41
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Wed Apr 08, 2009 5:43 am
ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Wed Apr 08, 2009 9:23 am
oliinter shkruajti:ben shume mire qe vetem shijon castet e se kaluares pasi vetem ato ju kan ngelur.

ne kampionat nuk keni gje ne terezi per momentin por kjo gje do vazhdoj edhe me tej me largimin e KAKA tek real i madridit vitin qe vjen.

anceloti akoma vazhdon te luaj me moshataret e tij.

ndersa inter ne itali po ju jep dru te gjitheve.

forca INTER

Hhahhahahahaha,pa te kaluaren,nuk ka te ardhur,ne kampjonat po ecni mire pasi keni krijuar nje skuarder fizike ne gjendje te perballoj mire kampjonatin,ama ne kupen e kampjoneve jeni nje deshtim i gjalle dhe mos harro qe Murinio u mor nga Morati per te fituar kupen e kamjoneve dhe si gjith parardhsit e tij deshtoj!

Sa per kaką, mos u bej merak se ka 3 vjet qe duhet te iki tek Reali por ja qe luan ende me milanin Very Happy
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Fri Apr 10, 2009 10:08 am
Pato un fenomenoEdituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue May 11, 2021 1:23 pm, edituar 1 herė gjithsej
oliinter
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 41
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Sun Apr 12, 2009 8:58 am
une jam tifoz i cmendur i brazilit dhe jam shume dakord me ty qe PATO eshte fenomen. Tani eshte radha e PATO per te fituar topin e arte.
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Mon Oct 19, 2009 8:02 am
Milan Roma 2-1 Highlights


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue May 11, 2021 1:24 pm, edituar 1 herė gjithsej
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Thu Oct 22, 2009 10:12 am
AC MILAN FOREVER 84146_10


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Tue May 11, 2021 1:25 pm, edituar 1 herė gjithsej
shqiplo
shqiplo
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitTaurus Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 03/05/1989
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : tirane
Hobet Hobet : kinema
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 31/07/2012

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Wed Aug 01, 2012 1:14 am
Dynamo marrė Taiwo huazuar nga Milano
FC Dynamo Kyiv kanė nėnshkruar Taje Taiwo pėr njė hua sezon tė gjatė nga AC Milan me opsionin pėr tė blerė mbrojtės nė fund tė fushatės.

27-vjeēari bėrė 191 paraqitje pėr Ligue 1 Olympique de Marseille pėrpara se tė bashkohet Milanin nė maj tė vitit 2011. Mungesa e parė tė ekipit tė futbollit nė San Siro shkaktoi njė lėvizje tė kredisė nė Queens Park Rangers FC nė janar dhe kjo ėshtė shans pėr tė luajtur rregullisht njė herė se ishte ēelėsi pėr vendimin Taiwo pėr tė lidhet me Bilo tė Syni.

“Ky veprim Dynamo ėshtė njė shans i madh pėr mua pėr tė luajtur 90 minuta ēdo javė,” tha ai. “Me gjithė respektin e duhur pėr Milanin, unė nuk duan tė shpenzojnė karrierėn time i ulur nė stol. Lėvizja nė Kiev mė jep mundėsinė pėr tė luajtur nė UEFA Champions League dhe gjithashtu miku im Ayila Yussuf luan kėtu”.

Taiwo ėshtė nėnshkrimi i gjashtė Yuri Semin sė verės, pasi ato tė Miguel Veloso, Niko Kranjcar, tė Raffael, tė Andriy Bohdanov dhe Marco Ruben, por presidenti i Dynamo Ihor Surkis refuzoi tė pėrjashtonte ardhurit tė mėtejshme. “A e kemi pėrfunduar aktivitetin tonė transferimit? Kurrė nuk them,” tha ai.

Dynamo marrė nė Feyenoord nė raundin e tretė kualifikuese, me ndeshjen e dytė nė Roterdam mė 7 gusht.
[img][/img]AC MILAN FOREVER Taje_taiwo
toniweb
toniweb
Administrator
Administrator
GjeniaMale
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2601
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4029
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008
https://forumish.albanianforum.net/

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Tue May 11, 2021 1:27 pm
Juventus 0-3 Milan
Sponsored content

AC MILAN FOREVER Empty Re: AC MILAN FOREVER

Mbrapsht nė krye
Similar topics
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi