.::@Forumi Shqip@::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi
Ads
New topics
Puntoret ne pushimin e drekes ne DurresMon Mar 11 2024, 21:45webmaster
Te isha edhe njehere 20 vjec...Tue Feb 27 2024, 23:30webmaster
Gezuar Baftjar!Sun Feb 25 2024, 16:29webmaster
Legjendat e Dibres!Mon Feb 19 2024, 22:05webmaster
Majk - LamtumireTue Feb 13 2024, 14:42webmaster
Xhensila Myrtezaj — Zemer e HelmuarTue Feb 13 2024, 14:36webmaster
TAYNA x BARDHI - UNAZATue Feb 13 2024, 14:33webmaster
Eli Malaj - Hajde luj shpirti jem - LIVETue Feb 13 2024, 14:32webmaster
Eli Malaj - Jeta prap vazhdoji - LIVETue Feb 13 2024, 14:31webmaster
Muharrem Ahmeti ft. Cita Kral - BABOSat Feb 10 2024, 14:35webmaster
2tton x Dafina - Veq ti je Sat Feb 10 2024, 14:35webmaster
Elgit Doda - Do VijSat Feb 10 2024, 14:34webmaster
MC Kresha - EraSat Feb 10 2024, 14:34webmaster



Shko poshtė
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

humore te ndryshem.. Empty humore te ndryshem..

Mon Feb 23 2009, 20:22
Beni shkon per here te pare ne shkolle ne Greqi. Kur shkon ne klase mesuesja i thot:
- Qe tani e tutje keme per te therritur Jorgos, se ke per tu bere Grek si puna jone, edhe kur te tjeret te therrasin Beni ti mos u pergjigj!!
Shkon Beni ne shpi mas mesimit, edhe e ema e pyet:
- He Beni si ja kalove ne shkolle??
Hic ky, s'jep pergjigje.
- O Beni si te shkoj mesimi??
Prap hic ky.
-Beni do pergjigjesh apo jo??!!!
Dhe shkon tek i shoqi ajo. I ati e therret nja dy tre hera dhe ky prap s'i pergjigjet. Atehere ai e kap e rreh mire e mire sa ia nxin syrin.
Kur shkon te nesermen ne shkolle mesusja e shqetesuar e pyet:
-Jorgos ca te ka ndodh, qe te eshte nxire syri???
-Eh, me rrahen ca Shqiptare!!!!!- pergjigjet ky....



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..

Mon Feb 23 2009, 20:23
Ishin dy vajza.
Njera e dobet,elegante dhe tjetra e shendoshe.
I thote vajza e shendoshe asaj elegantes:-
Ku eshte sekreti qe e mban gjithmone trupin ne forme ???
Vajza elegante i thote:-
Po ja ,mundohem ta pergjysmoj ushqimin p.sh kam nje pjate sallate une haj vetem gjysmen e saj.
Ide shume e mire i thote Vajza e shendoshe dhe une do te bej te njejten gje .
Nga 2 pica qe haja me perpara , qe sot e tutje do te haj vetem 1 pice.



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..

Fri Apr 03 2009, 13:37
Ky SMS eshte derguar me date 17/1/1949 nga qendra aereospaciale Area51 (USA), ne kerkim te ndonje gjallese inteligjente. Tani qe ky mesazh arriti te ty, misioni deshtoi

Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku do fshihem?

Vodafone ka vendosur te vendose tarifa ne baze te gjatesise se penisit. Komplimente, sherbimi per ju eshte falas



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..

Tue Apr 28 2009, 03:48
ditari

Ditari i saj :

Te shtunen ne mbremje mendova se ai po sillej ne menyre te cuditshme. Ne kishim bere ne plan qe te takoheshim ne nje pub dhe te pinim ndonje gje. Une bera Pazar gjithe diten me shoqet e mia, dhe mendoj se atij I ka mbetur hatri qe u vonova, por ai nuk dha asnje shenje. Dialogu me te filloi te behej teper stresant, pasi ai nuk po fliste fare, dhe keshtu qe une I propozova qe te shkonim ne nje vend te qete ku mund te bisedonim. Ai pranoi, por serisht qendroi I heshtur dhe teper mosperfilles. E pyeta se c'fare kishte ngjare, por ai nuk u pergjigj. E pyeta nese ishte per faj tim qe ai ishte I merzitur, por prap ai nuk u pergjijg. Ai vetem me tha qe une nuk kisha pse te shqetesohesha sepse nuk kishte fare lidhje me mua. Ndersa po ktheheshim per ne shtepi I thashe se e doja, por ai thjesht me buzeqeshi dhe vazhdoi te ngiste makinen. Nuk arrij dot ta pershkruaj kete sjellje te tijen; nuk e kuptoj perse nuk me tha qe gjithashtu me donte. Kur mberritem ne shtepi, mu duket sikur e humba pergjithnje, sikur ai nuk donte qe une te isha me pjese e jetes se tij. Ai thjesht u ul perpara televizorit, gjithnje mosperfilles dhe I humbur ne mendime. Me ne fund, une vendosa te shtrihem. 10 minuta me vone ai erdhi ne krevat, dhe per cudine time ai filloi qe ti pergjigjej perkedhejeve te mia, dhe me ne fund beme dashuri, megjithese une serisht e ndjeja qe mendja e tij ishte diku gjetke dhe jo tek une. Une vendosa qe kete sjellje nuk mund ta duroja me, keshtu qe vendosa ta hap muhabetin me te, por ai kishte rene per te fjetur. Une fillova te qaj derisa edhe mua me keputi gjumi. Nuk e di se c'te bej. Jam shume e sigurt qe mendja e tij eshte me dike tjeter. Jeta ime eshte nje katastrofe!



Ditari i tij

Sot, ekipi I zemres sime humbi 2-1 kunder i skuadre kurve. Por te pakten sot e bona me gruan; gjysma e te keqes.



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
ketrusha
ketrusha
Moderator
Moderator
GjeniaFemale
Shenja e HoroskopitGemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..

Tue Apr 28 2009, 03:49
1. Dallimi kryesor ne mes ushtarit dhe bjondines eshte:
Kur Ushtari dėrzohet e con flamurin e BARDH perpjet...
Ndersa bjondina i con qe te dy Kembet ne ajer...

2. Nje kaubojs ndaloi para nje bari, lidhi kalin dhe hyri brenda per te shuar etjen me nje bire. Pasi mbaroi biren doli jashte per te vazhduar rrugen por per cudi pa se kali i tij ishte zhdukur. I terbuar u kthye ne bar nxori pistoleten qelloi ne ajer dhe ju tha klienteve qe ndodheshin brenda: kush nga ju me ka vjedhur kalin. Neqoftese pasi une te pij nje bire tjeter kali nuk gjendet une do ta bej sic e bera ne Teksas. Te shqetesuar klientet dhe kamarieret dolen jashte dhe filluan te kerkonin dhe me ne fund e gjeten kalin dhe u kthen te lehtesuar. Kaubojsi pasi piu biren i hipi kalit dhe kur sa po nisej degjoi nje nga kamarieret qe ti thoshte: Na e thuaj cfare bere ne Teksas?. Kaubojsi duke ikur thote: U ktheva ne kembe ne shtepi

3. Ne 97 nje vlonjat del me maske dhe ndalon nje makine dhe i thote shoferit zbrit nga makina se te vrava .ai pergjigjet aman cfar te duhash me bej vetem makinen mos ma merr .ok zbrit bjeri nje here me dore thote vlonjati.mire tha shoferi . i ra nje here .bjeri dhe nje here tjeter i tha vlonjati .po mire po i bihe dhe nje here .ju bene dy here shoferit .tani te iki i tha shoferi, jo bjeri dhe nje here dhe pastaj hike i ra tre here dhe tha po tani . tani hip ne makine , dhe e shikon ate kethesen atje .po pergjigjet shoferi e shikoj .atehere ik dhe merrma motren dhe coma deri ne vlore .

4. Ishin tre njerez te cilet po mburreshin se ne vendin e tyre ishte me nxehte. tha arabi:NE ARABI ESHTE AQ NXEHTE SAQE VLOJNE LUMENJTE. ne egjipt eshte aq nxehte saqe ne veme buken para diellit per te pjekur . ju skeni asgje tha shqiptari:NE I MBAJME PULAT ME AKULLORE MOS TE NA DALIN VEZET E ZIERA!!!!!

5. Me rastin e rikthimit te besimit njerit ju mbush mendja top edhe dite per dite shkote ne u falte e i kerkote zotit dhjete mije dollare , he sot he neser prit e ska u merzit e po i qahesh i shokut t\'vet jom fal keshtu e jom fal ashtu po me cat\'boj. I thot ky boja me shkrim mo , E ulet ky e na qenis i leter ene shkru adrese zotit tim e morin keto te poste kujt t'ja coshin ??
e ja cojn kryeministrit ( veja emrin vete ) .
E hap ky e lexon i bohet qejfi qe po e quanin zot e dhe i thot t\'vetve dashka shume dreqi cojini pese mije se boll i ka .
E per nje jave vjen letra tjeter
O zot me nis edhe nji dhjece po ma jep n\'dore se e mori kryeministri gjysmen.

6. Eshte dashur qe te hapet nje tunel.
Dhe per hapjen e saj behet nje ankand per firmat dhe konkurojne 3 kompani:nje amerikane nje gjermane dhe nje shqiptare.
Pyeten se si do ta hapin tunelin!
Amerikani thote une do te filloje nga rruga dhe hap tunelin vetem nga njera ane dhe do te luan 1 meter anash rruges.
Gjermani thote une do ta hap tunelin nga te dyja anet e tunelit dhe do bashkohen ne mes por mund te luan 1 meter distance.
E pyesin shqiptarin por ti si do hapesh tunelin?
Shqiptari tha: Edhe une do te filloj ta hap nga te dyja anet neqofte se bashkohen ne mes te tunelit mire neqoftese jo atehere NJERIN TUNEL E KENI GRATIS.

7. Mos fli gjum kur je ne mbledhje

Nje kolonel donte te hidhej me parashute. Kur i vjen rradha te hidhet instruktori i shpjegon rregullat e hapjes se parashutes.
- Terhiqet doreza e pare, nqs parashuta nuk hapet, terhiqet doreza e dyte.
Koloneli frikesohet dhe nuk don te hidhet. Mirepo instruktori e shtyn nga avioni. Gjith cfare mbante mend koloneli ishte doreza e dyte, mirpo parashuta nuk hapej se nuk ishte perdorur doreza e pare. Koloneli kishte orikular qe komunikonte me pilotin e avionit dhe ashtu ne renie fillon te ulerase.
- Ju lutem me ndihmoni, nuk me hapet parashuta.
Piloti duke u tallur pergjigjet: - Mos ki frike, vetem bej nje pordhe te forte se do hapet.
Koloneli ashtu ne renie shtrengon barkun dhe me ne fund... bbbrrrrrr.
- Ju lutem me ndihmoni, parashuta nuk u hap.
Piloti prape duke u tallur: - Mos ki frike, tani provo te besh dy pordha rradhazi se do hapet patjeter...
Koloneli shtrengohet dhe bbrrrr.... bbbrrrrrr...
- Prape nuk mu hap po bie ne toke..., do vdes...
Kur papritur koloneli ndjen se dikush po e prekte ne shpatull dhe hap syte, kur shikon qe ishte ne mes te nje mbledhje. Kapterri i tij po e shkundte qe te zgjohej nga gjumi.
Koloneli that - Fola gje gjate gjumit?
Kapterri - Jo vetem qe fole zoti kolonel, po edhe na pordhe



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
Shitsi
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri
GjeniaMale
Shenja e HoroskopitAquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 41
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..

Sat Jun 13 2009, 21:41
ahahahahahahahahahaha oh sa kam qesh kan te forta bjondet per zotin



________________________________
Firma e Antarit/Antares:
Sponsored content

humore te ndryshem.. Empty Re: humore te ndryshem..




________________________________
Firma e Antarit/Antares:
Mbrapsht nė krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi