TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga oliinter prej Sun Apr 12, 2009 9:06 am

Ketu ne kete teme te mblidhen gjithe brazilianet per te diskutuar rreth skuadres se tyre te zemres.

Brazili 5 here kampioni i botes.

Tashme mund te quhet skuader e kompletuar pasi ka trainer DUNGEN dhe eshte njohes shume i mire i selezaos.

Ka rigjetur nje portier numri 1 ne bote me emrin julio cesar.
nje sulm KAKA PATO

Djema BRAZILI ESHTE I FRIKSHEM
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga toniweb prej Tue Apr 14, 2009 9:47 am

Une sjam me brazilin mir po brazili eshte me te vertete historikisht djepi i futbollit boteror!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga oliinter prej Mon May 04, 2009 6:36 am

toni si behen atach fotot ne kete forum se dua te vendos disa foto te skuadrave?
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga toniweb prej Mon May 04, 2009 2:02 pm

TE DERGOVA NJE MP SE SI BEHET!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga oliinter prej Thu Jul 09, 2009 8:19 pm

e pate kupen e konfederatave se cfare i beri amerikes pjesen e dyte.

e mbyti fare
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TEME PER TIFOZAT E BRAZILIT

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi