tak tak a mund te hyje........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga katy prej Wed May 20, 2009 10:38 am

pershendetje
quhem Keti. banoj ne greqi....
ju pershendes edhe njehere te gjitheve dhe shpresoj se do tja kaloj mire ne shoqerine tuaj............
------------------------------
avatar
katy
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Sagittarius Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 02/12/1984
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga toniweb prej Wed May 20, 2009 11:27 am

Mire se erdhe midis nesh keti!

te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendeshme ketu! :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga ketrusha prej Wed May 20, 2009 9:46 pm

mire se erdhe kinge dhe te uroj t'ja kalofsh bukur ne mesin tone
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga so prej Fri May 22, 2009 7:50 am

pershendetje Katy edhe nga une Smile
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga ketrusha prej Tue May 26, 2009 10:47 pm

beri nje postim dhe iku Shocked
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga katy prej Fri Jun 19, 2009 10:08 am

ketrusha shkruajti:beri nje postim dhe iku Shocked
jo une nuk kam ikur ketu jam ...............
por nuk ka qellu te te kap ne linje ndonjehere....................
------------------------------
avatar
katy
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Sagittarius Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 3
Ditelindja Ditelindja : 02/12/1984
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 5
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga Shitsi prej Mon Jun 22, 2009 8:11 pm

TAK TAK TAK,,,


Fute kėmbėn posht Derės!!!!!
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 24, 2009 6:05 pm

katy shkruajti:
ketrusha shkruajti:beri nje postim dhe iku Shocked
jo une nuk kam ikur ketu jam ...............
por nuk ka qellu te te kap ne linje ndonjehere....................

ngaqe nuk kishe bere ndonje postim prandaj
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tak tak a mund te hyje........

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi