Telebingo

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Telebingo

Mesazh nga xpersoni prej Thu Oct 15, 2009 4:08 pm

Pseodonimi:Xpersoni
Emri:Kujtim
Mosha:18 vjeqar
Vendodhja: Ferizaj
Profesjoni: //////
------------------------------
avatar
xpersoni
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Taurus Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 30/04/1991
Mosha Mosha : 27
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 15/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telebingo

Mesazh nga toniweb prej Thu Oct 15, 2009 4:27 pm

MIRE SE ERDHE MIDIS NESH KUJTIM! :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telebingo

Mesazh nga venere prej Wed Oct 21, 2009 8:48 pm

[/b]Pershendetje jam alda jam 20...nga dr..kaq..ok...4ever milan
------------------------------
avatar
venere
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Pisces Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1
Ditelindja Ditelindja : 13/03/1989
Mosha Mosha : 29
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 21/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telebingo

Mesazh nga ketrusha prej Thu Oct 22, 2009 1:36 am

mire se erdhe kujtimi dhe qendrim te kendhem

mire se erdhe dhe ti alda dhe uroj te kenaqesh ketu
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telebingo

Mesazh nga toniweb prej Wed Oct 28, 2009 7:56 pm

venere shkruajti:[/b]Pershendetje jam alda jam 20...nga dr..kaq..ok...4ever milan

Mire se erdhe midis nesh Alda!

4ever milan Very Happy
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Telebingo

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi