Me lejoni edhe mua

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me lejoni edhe mua

Mesazh nga Airbourne prej Tue Dec 22, 2009 3:47 pm

Mirese ju gjeta ::p-r::
Jam nga Tirana dhe banues ne Gjermani. :F:
------------------------------
avatar
Airbourne
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Scorpio Goat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 01/11/1967
Mosha Mosha : 51
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 7
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 21/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lejoni edhe mua

Mesazh nga toniweb prej Tue Dec 22, 2009 5:00 pm

Mire se erdhe midis nesh Airbourne!

te uroj te kalosh nje kohe sa me te kendshme midis nesh :F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2521
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3761
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lejoni edhe mua

Mesazh nga ketrusha prej Fri Jan 29, 2010 1:08 am

mire se ke ardh dhe kalofsh sa me mire ketu Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lejoni edhe mua

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi